21-го листопада 2024 року відбулась крайня робоча онлайн-зустріч партнерів міжнародного проєкту «Навчання через рух! Інноваційні та міждисциплінарні методи навчання в дошкільній та початковій освіті» Фундації розвитку системи освіти – Національної агенції Програми Еразмус+ (Coperation partnerships in higher education).
Учасниками цієї робочої зустрічі були 17 науково-педагогічних працівників із організацій-партнерів проєкту закладів вищої освіти Польщі, Італії, Греції та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які упродовж 2024–2027 років будуть реалізовувати заплановані заходи.
Від нашого Університету учасниками зустрічі були науково-педагогічні працівники кафедри теорії та методики фізичної культури (завідувач – професор Іванна Боднар) – доктори наук з фізичного виховання і спорту Наталія Сороколіт та Андрій Мандюк, кафедри спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Валерій Мельник) – доктор наук з фізичного виховання і спорту Вікторія Пасічник, а також фахівець відділу міжнародних зв’язків – Мар’яна Бабич.
Ця робоча зустріч носила організаційний характер. Було узгоджено розклад освітніх модулів з партнерами-учасниками цього проєкту.
ЗАПЛАНОВАНО ТАКИЙ РОЗКЛАД НАВЧАЛЬНИХ СЕМІНАРІВ:
▶ Березень 2025 року (10.03–13.03 або 11.03–14.03. 2025 р.) – навчальний семінар у Польщі з методики проведення занять із використанням «Mini-Eduball» (Університет імені Адама Міцкевича в Познані);
▶ Квітень 2025 року (07–12.04.2025 р.) – навчальний семінар у Польщі з проведення занять із використанням з використанням методики «Move To Learn» (Університет спеціальної освіти імені Марії Гжегожевської), «Learning And Moving» (Варшавський університет) та «Рух – Координація – Навчання» (Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського);
▶ Травень 2025 року (05–06.05.2025 р.) – навчальний семінар у Греції з проведення занять із використанням з використанням методики «Kinetic Theatrical Play» (Університет Арістотеля в Салоніках);
▶ Червень 2025 року (16–20.06.2025 р.) навчальний семінар в Італії з проведення занять із використанням з використанням методики «Crispiani Method» (Римський університет «Foro Italico»).
Наші науково-педагогічні працівники продемонструють інноваційну методику упродовж 10 академічних годин, з них: 4 години передбачено на лекційний курс та 6 годин – на практичні заняття. Методику опановуватимуть студенти Варшавського університету.
Упродовж запланованих освітніх семінарів партнери-учасники ознайомляться з теоретичними та практичними аспектами усіх методик і, за результатами цих семінарів, буде розроблений навчальний спецкурс, укладений силабус нової навчальної дисципліни та підготовлено навчальний посібник з семи інноваційних методик для роботи фахівців з фізичної культури з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.
Окрім цього, на третій онлайн-зустрічі була представлена орієнтовна програма першої очної зустрічі партнерів проєкту у Вроцлавській академії фізичного виховання імені польських олімпійців, яка відбудеться з 2-го до 6-го грудня 2024 року.
Очікуємо від наших науково-педагогічних працівників плідної роботи, нових вражень, творчості та креативності, а також запровадження інноваційних методик закордонних партнерів в освітній процес студентів нашого ЗОРЯНОГО вишу!