У ЛДУФК імені Івана Боберського відбулись суддівські курси TOECS 1 технічного рівня з легкої атлетики

На базі кафедри легкої атлетики (завідувач – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Ярослав Свищ) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського впродовж трьох днів, з 2-го по 4-е листопада поточного року, відбулись суддівські курси TOECS 1 технічного рівня з легкої атлетики.

Навчання на суддівських курсах TOECS 1 технічного рівня з легкої атлетики загалом пройшли 25 учасників, серед них були студенти й магістранти кафедри легкої атлетики нашого закладу вищої освіти і тренери ДЮСШ, спортивних клубів та інших легкоатлетичних осередків міста Львова та Львівської області.

Курси прочитав провідний спеціаліст з організації та проведення спортивних заходів Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) Нищеменко В’ячеслав Андрійович.

По завершенні занять усі учасники суддівських курсів успішно склали іспит і отримали відповідний сертифікат ФЛАУ. Сертифікат вручав завідувач кафедри легкої атлетики ЛДУФК імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент Свищ Ярослав Степанович – майстер спорту України з легкої атлетики, президент громадської організації «Федерація легкої атлетики Львівської області», заслужений працівник фізичної культури і спорту України.