У ЛДУФК відбувся «День відкритих дверей «Абітурієнт – 2024» (Фото)

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у п’ятницю, 26-го квітня 2024 року, гостинно відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів. У головному корпусі нашого університету відбувся «День відкритих дверей «Абітурієнт – 2024»».

У межах заходу абітурієнти та їх батьки мали можливість ознайомитись із нашим університетом, його історією та подальшими планами розвитку, оглянути матеріально-технічну базу університету, а також познайомитись із професорсько-викладацьким складом.

Захід відбувався у двох форматах: онлайн на платформі Zoom, а також в офлайн форматі у головному корпусі університету.

В межах заходу відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Сергій Смирновський та заступник відповідального секретаря, доцент Іван Каратник розповіли абітурієнтам загальну інформацію щодо спеціальностей та освітніх програм за якими здійснюється підготовка, а також про особливості вступної кампанії у 2024 році.

Зокрема, наголосили, про терміни вступної кампанії, особливості реєстрації та проходження творчих конкурсів, довели до відома гостей ліцензійні обсяги, вартість навчання, обсяги державного замовленню, спеціальні умови вступу – адже саме ці питання традиційно є найбільш актуальними для абітурієнтів.

У другій частині заходу відбулося нагородження переможців конкурсу авторських світлин «Мої Карпати 2024», який для учнів 9–11 класів шкіл Львівщини організувала кафедра спортивного туризму за участі кафедри туризму та при повному сприянні декана факультету туризму, доцента Володимира Холявки. Найактивнішими учасниками творчого конкурсу стали учні Бірківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка, Лімнянського ЗЗСО І–ІІІ ступенів імені Романа Мотичака та Підгородецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів.

У заключній частині «Дня відкритих дверей» абітурієнти мали змогу познайомитись із деканами факультетів і представниками профільних кафедр університету та поставити їм запитання. Загалом у заході взяло участь понад 200 абітурієнтів в офлайн та онлайн форматах.

Прокрутити вгору