У ЛДУФК завершилася XXVIII Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України»

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського завершилася традиційна, вже XXVIII Міжнародна наукова конференція «Молода спортивна наука України». Так само як і попереднього року, вона відбулася виключно в онлайн форматі. Проте, цьогоріч, як і торік, захід був і достатньо представницьким, і цікавим за своїм наповненням, а також містив кілька цікавих новинок. Подаємо короткий статистичний звіт і надаємо слово учасникам конференції.

УЧАСНИКАМИ ЦЬОГОРІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ БУЛИ ПРЕДСТАВНИКИ 15 КРАЇН:

Австрія, Бразилія, Великобританія, Грузія, Ірак, Італія, Китай, Латвія, Литва, Польща, Саудівська Аравія, США, Туреччина, Україна, Чорногорія.

У ЗАХОДІ ВЗЯЛО УЧАСТЬ 26 УНІВЕРСИТЕТІВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ:

▶ AVICENNA – Батумський медичний університет (Батумі, Грузія)

▶ Академія фізичного виховання і спорту імені Єнджея Снядецького (Ґданськ, Польща)

▶ Байбуртський університет (Байбурт, Туреччина)

▶ Віденський університет (Відень, Австрія)

▶ Гуманістично-природничий університет імені Яна Длугоша (Ченстохов, Польща)

▶ Жешувський університет (Жешув, Польща)

▶ Запорізький національний університет (Запоріжжя, Україна)

▶ Латвійський університет (Рига, Латвія)

▶ Литовський університет спорту (Каунас, Литва)

▶ Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (Львів, Україна)

▶ Міжнародна федерація фітнесу, здоров’я, фізичного виховання та силових ігор (Дахран, Саудівська Аравія)

▶ Мосульський університет (Мосул, Ірак)

▶ Національний університет фізичного виховання і спорту України (Київ, Україна)

▶ ОмніАтлет – Перформенс Саєнс (Салерно, Італія)

▶ Придніпровська державна академія фізичної культури і спорту (Дніпро, Україна)

▶ Природно-медичний центр інноваційних досліджень (Ряшів, Польща)

▶ Реабілітаційний центр «Рехамед центр» у Таєнчіні (Таєнчін, Польща)

▶ Старопольська академія прикладних наук (Кельце, Польща)

▶ Університет Багдада (Багдад, Ірак)

▶ Університет Верхньої Сілезії імені Войцеха Корфанта (Катовіце, Польща)

▶ Університет Газі (Анкара, Туреччина)

▶ Університет Грінвіча (Лондон, Велика Британія)

▶ Університет штату Західна Парана (Марешаль Кандідо Рондон, Бразилія)

▶ Університет Миколи Коперника в Торуню (Торунь, Польща)

▶ Університет Небраски (Лінкольн, США)

▶ Університет Чорногорії (Подгоріца,Чорногорія)

▶ Харківська державна академія фізичної культури (Харків, Україна)

20 доповідей виголошено на пленарних засіданнях запрошеними доповідачами та 64 – на секційних засіданнях.

На конференції, вперше за історію її проведення, було зорганізоване окреме секційне засідання, на якому представили свої роботи аспіранти нашого партнерського університету з Жешува.

Іншим цікавим нововведенням, яке викликало значну зацікавленість вчених-біологів, було проведення круглого столу на тему: «Хто контролює контролера: підтримка гомеостазу мітохондрій», провідним доповідачем на якому була Ірина Богович (Кафедра біохімії, біологічний центр Небраска Редокс, Університет Небраска-Лінкольн, Лінкольн, США).

Ольга Протченко, Національний інститут здоров’я (Бетесда, США): «Дуже цікавий і дуже спеціалізований захід. Потрібно ввести їх проведення у практику конференцій, але більше звертати увагу на можливі прикладні аспекти. Такі заходи стимулюють міждисциплінарні підходи у наукових дослідженнях».

 

ВРАЖЕННЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Йоанна Баран, Жешувський університет (Жешув, Польща): «Ми були дуже раді взяти участь у вашій конференції. Ми також хотіли б подякувати нашим докторантам за можливість представити себе. Заняття було дуже цікавим і важко було закінчити. До зустрічі на наступних заходах».

Ліга Вацберза, Латвійський університет (Рига, Латвія): «Дякуємо за запрошення та можливість взяти участь у конференції. Буду рада співпраці з вами в майбутньому. Чекаю на особисту зустріч».

Вікторія Нагорна, Національний університет фізичного виховання і спорту України (Київ, Україна): «Щиро вдячна за надану можливість долучитися до вашого свята науки – організація на вищому рівні, доповідачі – неймовірні, теми доповідей – актуальні та цікаві. Дякую вам за увагу, турботу та шикарний захід».

Сімона Паяуієне, Литовський університет спорту (Каунас, Литва): «Не можу не дивуватися, як Україні під тиском війни вдається не зламатися і розвивати спортивну науку. Величезна конференція, міжнародні спікери, чудова організація – просто високий рівень! Я дуже вірю, що потворний період війни закінчиться і ми зможемо зустрітися у Львові наживо».

Вероніка Габріела Сільва Піовані, Університет штату Західна Парана (Марешаль Кандідо Рондон, Бразилія): «Для мене велика приємність брати участь у вашій конференції. Звичайно, ми продовжимо співпрацю між нашими установами».

Войцех Русек, Реабілітаційний центр «Рехамед центр» у Таєнчіні (Таєнчін, Польща): «Щиро дякую за теплий прийом і можливість виступити. Велике спасибі вам і всім вашим колегам за дуже успішну конференцію. Бажаю подальших успіхів у просуванні знань та міжнародних контактах».

Валерія Тищенко, Запорізький національний університет (Запоріжжя, Україна): «Ваша наполегливість та відданість справі створили неперевершену атмосферу для обміну ідеями, науковими досягненнями та новаторськими підходами у сфері спортивної науки. Конференція стала справжнім джерелом натхнення, мотивації та нових знань для всіх нас. Організація заходу була на рівні олімпійського золота – виконана з великим професіоналізмом та з душею. Вам вдалось розширити рамки, та підняти штангу знань доволі високо! Це був, як кажуть спортсмени, справжній мегафінал сезону!»

Роберт Трибульський, Університет Верхньої Сілезії імені Войцеха Корфанта в Катовіцах (Катовіце, Польща): «Ми хочемо подякувати всім учасникам за підтримку та інтерес до цього заходу. Сподіваємося, що участь у таких конференціях дозволить кожному втілити в життя обґрунтовані дослідженням висновки, оптимізуючи відновлення спортсменів».

Прокрутити вгору