У матчі 22-го туру УПЛ сезону-2023/2024 футболісти «Руху» на «Арені Львів» обіграли ЛНЗ

В домашньому матчі 22-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, на полі стадіону «Арена Львів» зустрівся з командою ЛНЗ із Черкас. У підсумку, реалізувавши пенальті вже у компенсований час, «Рух» здобув перемогу з мінімальним рахунком 1:0.

«Рух» (Львів) – ЛНЗ (Черкаси) – 1:0 (0:0)

1 квітня. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 18:00. Сонячно. Температура +26°C. 980 глядачів

Арбітр – Олександр Солов’ян (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Максим Чертоляс (Херсон), Тарас Клименко (Хмельницький).

Четвертий арбітр – Сергій Задиран (Київська обл.).

Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Калуш).

Арбітр VAR – Ярослав Козик (Мукачево).

Асистент арбітра VAR – Марина Стрілецька (Суми).

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Делегат УАФ – Віктор Наскалов (Закарпатська обл.).

«РУХ»: Ледвій, Холод, Дідик, Слюбик, Сич, Підгурський (Притула, 73), Таллес (Теслюк, 57), Пастух, Плюман (Лях, 80), Квасниця (Руніч, 80), О. Федор.

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

ЛНЗ: Пеньков, Стасюк, Ковальов, Муравський, Каплієнко (Норенков, 52), Бойко, Ейнел Суареш (Г. Пасіч, 65), Яшарі, Бар, Наумець (Шестаков, 65), Молло Бессала.

Головний тренер – Олег Дулуб.

Гол: Притула (90+5, пен.).

Попередження: О. Федор (35), Теслюк (90+1) – Кучеренко (27, на лаві запасних), Наумець (32), Бар (35), Г. Пасіч (81).

Вилучення: Бар (90+3, друге попередження).

У 22-му турі УПЛ «Рух» на «Арені Львів» приймав черкаський ЛНЗ. Після попереднього матчу з харківським «Металістом 1925» Віталій Пономарьов провів кілька змін у складі «жовто-чорних». Зокрема, замість дискваліфікованого Романа зліва у захисті вийшов Холод, а місце Карабіна в атаці зайняв Олег Федор.

Саме юний «рухівець» і був одним з найактивніших гравців у першому таймі. Так, спочатку Федор головою замикав подачу Сича, але пробив вище воріт. Згодом Таллес спіймав захисника на помилці та викотив м’яч під удар Олегу, який у боротьбі із суперником не зміг влучно вдарити. Черкасці ж відповіли своїми моментами і двічі на лінії вдало зіграв Ледвій: парирував небезпечний удар з близької дистанції та здійснив сейв після дальнього пострілу у виконанні Суареша.

Блискуче діяв Ледвій і у дебюті другої половини гри, коли врятував львів’ян, відбивши удар Молло. Також хороший момент мав Теслюк, якого на ударну позицію вивів Квасниця – захисник кинувся під м’яч та врятував ворота гостей. Черкасці ж мали свою нагоду після розіграшу штрафного, втім знову на лінії впевнено проявив себе Ледвій. А вже у компенсований час Олег Федор заробив пенальті, який впевнено реалізував Притула – 1:0.

У підсумку, перемога з рахунком 1:0 і «жовто-чорні» продовжують посідати п’яте місце у національному чемпіонаті. Набравши 39 очок, вони випереджають «Полісся» з Житомира на шість очок. Свій наступний поєдинок «Рух» зіграє проти донецького «Шахтаря» у неділю, 7-го квітня. Стартовий свисток арбітра цього матчу на «Арені Львів» пролунає о 18:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 22го ТУРУ

30 березня (субота)

«Оболонь» (Київ) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3 (0:2)
13:00. Київ. Стадіон «Оболонь-Арена»
Арбітр – Олександр Кальонов (Івано-Франківськ)
Голи: Сікан (16), Швед (45+1, 90).

«Полісся» (Житомир) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:4 (0:0)
15:30. Житомир. Центральний стадіон «Полісся»
Арбітр – Микола Балакін (Київська область)
Голи: Кушніренко (73) – Авагімян (53, 60, 64), Кузик (90).

«Верес» (Рівне) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:2 (0:0)
18:00. Рівне. Стадіон «Авангард»
Арбітр – Роман Блавацький (Львів)
Голи: Кучеренко (54, автогол), Луньов (89).

31 березня (неділя)
«Минай» – «Олександрія» – 2:2 (0:0)
13:00. Минай. Стадіон «Минай»
Арбітр – Дмитро Кривушкін (Харків)
Голи: Устименко (63), Гунічев (75) – Кулаков (50), Калітвінцев (58).

«Зоря» (Луганськ) – «Металіст 1925» (Харків) – 2:1 (1:0)
15:30. Київ. Стадіон «Лівий берег»
Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське)
Голи: Герреро (41, 76) – Юсов (63).

«Ворскла» (Полтава) – «Динамо» (Київ) – 1:5 (0:2)
15:30. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського
Арбітр – Олександр Шандор (Львів)
Голи: Ковталюк (83) – Ванат (30), Бражко (45+3), Шапаренко (47, пен.; 77), Ярмоленко (78).

«Колос» (Ковалівка) – «Дніпро-1» (Дніпро) – 0:2 (0:1)
18:00. Ковалівка. Стадіон «Колос»
Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)
Голи: Піхальонок (2), Гуцуляк (63).

1 квітня (понеділок)

«Рух» (Львів) – ЛНЗ (Черкаси) – 1:0 (0:0)
18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Олександр Солов’ян (Київська обл.)
Гол: Притула (90+5, пен.).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 22го ТУРУ