У матчі 24-го туру УПЛ сезону-2023/2024 футболісти «Руху» на «Арені Львів» зіграли внічию з «Кривбасом»

У домашньому матчі 24-го туру чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, на полі стадіону «Арена Львів» зустрівся з криворізьким «Кривбасом», який перед звітним ігровим днем обіймав другий рядок турнірної таблиці.

«Рух» (Львів) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:1 (0:1)

13 квітня. Львів. Стадіон «Арена Львів». Початок – 18:00. Сонячно. Температура +17°C. 1300 глядачів

Арбітр – Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.).

Асистенти арбітра: Олександр Беркут (Суми), Дмитро Запороженко (Запоріжжя).

Четвертий арбітр – Клим Заброда (Суми).

Спостерігач арбітражу – Михайло Овчар (Калуш).

Арбітр VAR – Віталій Романов (Дніпро).

Асистент арбітра VAR – Віктор Матяш (Донецьк).

Спостерігач арбітражу VAR – Юрій Мосейчук (Чернівці).

Делегат УАФ – Андрій Супрунюк (Луцьк).

«РУХ»: Ледвій, Сич, Слюбик, Холод, Роман (Лях, 79), Дідик, Таллес, Пастух, Плюман (Руніч, 78), Теслюк (Квасниця, 59), О. Федор (Притула, 89).

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

«КРИВБАС»: Маханьков, Рафаель Бандейра, Бескоровайний (Сантіні, 46), Стецьков, Дібанго, Іліч (Бізімана, 37), Вакулко (Луньов, 80), Кузик (Понєдєльнік, 80), Микитишин (Хомченовський, 59), Соса, Кожушко.

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

Голи: Таллес (73) – Кожушко (45).

Попередження: Роман (17), Сич (29), Теслюк (40), Дідик (43) – Бескоровайний (11), Бандейра (90+3).

У 24-му турі УПЛ «Рух» на своєму полі приймав «Кривбас». Після поразки від «Шахтаря» Віталій Пономарьов провів деякі зміни у складі львів’ян. Зокрема, Віталій Роман повернувся після дискваліфікації, змінивши у старті Ростислава Ляха, а замість Іллі Квасниці у стартовій одинадцятці вийшов Денис Теслюк.

Вже у дебюті матчу Плюман вискочив віч-на-віч – голкіпер парирував постріл вінгера «Руху». Згодом Дідик неточно пробивав здалеку. Загалом «жовто-чорні» впевнено контролювали м’яч, час від часу втікаючи в небезпечні контратаки, проте справа так і не доходила до удару. А наприкінці тайму «рухівці» мали нагоду забити після стандарту, але Дідик, пробиваючи з розвороту, не влучив у ворота. Тоді як «Кривбас» реалізував чи не єдиний свій момент у першій половині гри: Кожушко відірвався від захисника, переграв Ледвія та відправив м’яч у сітку – 0:1.

Другий тайм розпочався за схожим сценарієм – Плюман знову отримав чудову нагоду відзначитись, але пробив повз ближню стійку. Криворіжці відповіли дальнім пострілом, з яким впевнено впорався Ледвій. А згодом «рухівці» зрівняли рахунок: Таллес відгукнувся на розкішний пас Олега Федора, забивши у другій грі поспіль та свій десятий гол у чемпіонатах України загалом.

У підсумку, нічия з рахунком 1:1. Свій наступний поєдинок «жовто-чорні» зіграють на виїзді проти «Минаю» у понеділок, 22-го квітня. Стартовий свисток цього матчу пролунає о 13:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 24го ТУРУ

13 квітня (субота)

«Оболонь» (Київ) – «Минай» – 1:1 (0:0)
13:00. Київ. Стадіон «Оболонь»
Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Голи: Приймак (63) – Устименко (58, пен.).

«Олександрія» – «Динамо» (Київ) – 0:1 (0:0)
15:30. Олександрія. КСК «Ніка»
Арбітр – Олексій Деревінський (Хмельницький)
Гол: Бражко (64).

«Рух» (Львів) – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 1:1 (0:1)
18:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»
Арбітр – Микола Балакін (Київська обл.)
Голи: Таллес (73) – Кожушко (45).

14 квітня (неділя)

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:1 (0:1)
13:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського
Арбітр – Олександр Омельченко (Слов’янськ)
Гол: Сікан (21).

«Зоря» (Луганськ) – «Чорноморець» (Одеса) – 1:0 (1:0)
15:30. Київ. Стадіон «Лівий берег»
Арбітр – Володимир Новохатній (Черкаси)
Гол: Горбач (12).

«Полісся» (Житомир) – «Колос» (Ковалівка) – 1:0 (0:0)
18:00. Житомир. Центральний міський стадіон «Полісся»
Арбітр – Олександр Афанасьєв (Харків)
Гол: Танковський (83).

15 квітня (понеділок)

ЛНЗ (Черкаси) – «Верес» (Рівне) – 1:0 (0:0)
15:30. Черкаси. Стадіон «Черкаси Арена»
Арбітр – Михайло Райда (Ужгород)
Гол: Хобленко (48).

«Металіст 1925» (Харків) – «Дніпро-1» – 1:1 (0:1)
18:00. Київ. Стадіон «Лівий берег»
Арбітр – Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Голи: Імереков (90+3) – Гуцуляк (19).

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ ПІСЛЯ 24го ТУРУ