Участь ЛДУФК імені Івана Боберського у конкурсі проєктів за програмою Erasmus+

У рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти за програмою Erasmus+ (ERASMUS-EDU-2024-CBHE-STRAND-1) у січні 2024 року кафедра терапії та реабілітації (в.о. завідувача – доцент Любов Ціж) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського приєдналася до консорціуму партнерів з Грузії, Туреччини, Литви, Молдови та України задля розробки спільного проєкту під назвою «Вдосконалення підготовки фізичних терапевтів у системі реабілітації постраждалих у військових конфліктах (REHAVICT)».

Координатор даного проєкту
Університет Локмен Хекім (м. Анкара, Туреччина).

УКРАЇНСЬКІ ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:

• Національний університет фізичного виховання і спорту України
• Національний університет водного господарства та природокористування
• Тернопільський національний медичний університет імені Івана Яковича Горбачевського
• Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка
• Сумський державний університет

ЗАРУБІЖНІ ПАРТНЕРИ ПРОЄКТУ:

• Авіценна – Медичний університет Батумі (Грузія)
• Тбіліська медична академія імені Петре Шотадзе (Грузія)
• Університет святої цариці Тамари (Грузія)
• Вільнюський університет (Литва)
• Державний університет медицини і фармакології імені Миколая Тесттеміцану (Молдова)
• Університет Хаджетеппе (Туреччина)

Мета проєкту – підвищення якості навчання фізичних терапевтів, залучених до системи реабілітації військовослужбовців та цивільних осіб, постраждалих від збройних конфліктів.

Координатором проєкту від ЛДУФК імені Івана Боберського є професор Андрій Вовканич. До складу робочої групи належать також інші працівники кафедри терапії та реабілітації: професор Катерина Тимрук-Скоропад, доцент Любов Ціж, доцент Богдан Крук та викладач Наталія Росолянка.

Проєкт подано на конкурс 8-го лютого 2024 року. Результати конкурсу очікуємо восени.