Валентина Сосіна провела гостьову онлайн-лекцію на кафедрі хореографії Волинського національного університету імені Лесі Українки

Напередодні, 19-го березня поточного року, на кафедрі хореографії Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася гостьова онлайн-лекція на тему «Індивідуальний стиль роботи педагога-хореографа і тренера з техніко-естетичних видів спорту». Спікером виступила кандидат педагогічних наук, професорка, завідувачка кафедри хореографії та мистецтвознавства Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Валентина Юріївна Сосіна.

Звітна зустріч є першою з чотирьох запланованих в рамках міжвузівської співпраці Волинського національного університету імені Лесі Українки та Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Додамо, що до заходу долучилися також викладачі і здобувачі вищої освіти з університетів Полтави та Харкова.