Відійшла у засвіти Галина Хавелко

У п’ятницю, 6-го жовтня 2023 року, перестало битися серце викладачки кафедри фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, магістра здоров’я людини Хавелко Галини Степанівни.

Галина Хавелко народилася у Львові 1-го березня 1963 року. Отримавши атестат про середню освіту, поступила на навчання в Дрогобицький державний педагогічний інститут, який успішно закінчила в 1985 році. Впродовж 1985–2006 років працювала вчителем Хирівської гімназії. Про високоякісну ефективність педагогічної діяльності Галини Степанівни в цей період найкраще свідчить присвоєння їй звання «вчитель вищої категорії».

У 2006–2008 роках вона викладала фізику та виконувала обов’язки методиста Львівського ліцею комп’ютерних технологій. А з осені 2008 року, спочатку лаборантом, а згодом викладачем, розпочала працювати на кафедрі, тоді ще спортивної медицини й здоров’я людини, а нині фізкультурно-спортивної реабілітації та спортивної медицини Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

За понад півтора десятка років трудової діяльності в нашому закладі вищої освіти Галина Степанівна завжди якісно та добросовісно виконувала свої обов’язки та зарекомендували себе, як справжній висококваліфікований професіонал, тим самим заслуживши авторитет та повагу в колег по роботі. При цьому Вона завжди доброзичливо ставилася як до усіх працівників Університетів, так і до студентів.

Не можна не відзначити й людські якості Галини Степанівни – доброзичливість, порядність, скромність, комунікабельність… А ще вона була чудовою мамою і прекрасною бабусею. Виховала доньку та сина, який 12-го листопада загинув на війні, боронячи рідну землю від рашистсько-путінських загарбників з проклятої московії.

Ректорат та увесь колектив нашого Університету сумують з приводу смерті Галини Степанівни та висловлюють свої щиросердечні співчуття рідним, близьким та друзям покійної…

Вічна пам’ять…

P.S. Парастас та чин похорону Галини Степанівни відбудуться у неділю, 8-го жовтня з каплички
Львівської комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги
(адреса – вул. Миколайчука, 9). Початок – о 12:00.

Прокрутити вгору