Відкриті залікові уроки студентів кафедри хореографії та мистецтвознавства ЛДУФК імені Івана Боберського (частина друга)

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства (завідувач – професорка, кандидат педагогічних наук Валентина Сосіна) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у четвер, 25-го травня, відбувся відкритий заліковий урок студентів другого курсу факультету педагогічної освіти.

На кафедрі хореографії та мистецтвознавства нашого закладу вищої освіти склалася хороша традиція – по закінченню курсу викладачі кожної навчальної дисципліни проводять відкриті залікові уроки з наступним їх обговоренням для викладачів і студентів. Зокрема, у четвер, 25-го травня, відбувся відкритий урок студентів другого курсу факультету педагогічної освіти (декан – доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Роман Петрина) з дисципліни «Теорія і методика викладання народно-сценічного танцю» (клас – старшого викладача кафедри Андрія Бойко).

Студенти із захопленням демонстрували різні народно-сценічні танці, серед яких присутні змогли побачити іспанську, італійську, циганську, угорську, молдавську, болгарську сюїти, а також різноманітні танцювальні техніки народів світу.

Необхідно відзначити майстерність старшого викладача Андрія Бойка під час постановки цікавих танцювальних номерів, які з року в рік оновлюються та стають цікавішими. Відповідно й відношення студентів до цієї дисципліни можна вважати відмінним, про що свідчить майстерність і виразність виконання. А вміння викладача затанцювати разом зі студентами, свідчить про його авторитет в групі.

Прокрутити вгору