Вікторія Полийчук – чемпіонка України з бадмінтону серед юніорок. Дмитро Щербатюк – дворазовий бронзовий призер (Фото)

У Києві впродовж чотирьох днів, з 26-го по 29-е жовтня поточного року, тривали баталії чемпіонату України-2023 з бадмінтону серед юніорів та юніорок вікової категорії U-19. У складі збірної команди Львівської області учасниками звітних змагань були й Вікторія Полийчук – студентка кафедри терапії та реабілітації (в.о. завідувача – доцент Любов Ціж) та Дмитро Щербатюк – студент спортивних та рекреаційних ігор (завідувач – доцент Валерій Мельник) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які загалом у підсумку завоювали чотири нагороди – одну золоту та три бронзові медалі.

Студентка першого курсу факультету терапії та реабілітації Вікторія Полийчук максимального результату на звітному турнірі досягла у змішаній парній категорії, де її партнером був Антон Дружченко із Дніпра. Вигравши усі поєдинки на шляху до фіналу, Вікторія та Антон у вирішальному очному протистоянні за «золото» проти Владислава Куніна з Миколаєва та харків’янки Олександри Боцман здобули вольову перемогу в трьох сетах – 2:1. Програвши першу партію на «більше-менше» з рахунком 20:22, у двох наступних сетах вони впевнено довели свою перевагу над суперниками – 21:17 та 21:12.

Не залишилася Вікторія Полийчук без нагороди і в жіночій парній категорії. Разом з Марією Александровою, яка на всеукраїнських змаганнях представляє паралельно Львів і Харків, вона зійшла на третю, «бронзову» сходинку медального подіуму. Натомість в одиночній категорії Вікторія не змогла подолати чвертьфінальну стадію і в підсумку з ще трьома невдахами поєдинків за вихід у квартет півфіналісток, розділила місця з п’ятого по восьме.

У трьох категоріях боровся за нагороди чемпіонату України й першокурсник факультету фізичної культури і спорту нашого закладу вищої освіти Дмитро Щербатюк. У одиночному розряді він став бронзовим призером, розділивши третє місце з вище згаданим дніпрянином Антоном Дружченком. Свою другу бронзову медаль Дмитро завоював у змішаній парній категорії, де його партнеркою по дуету була Анастасія Єрохіна з Харкова. А в чоловічій парній категорії разом із ще одним львів’янином Данилом Шестакевичем він зазнав невдачі у чвертьфінальному поєдинку, тож у підсумковому протоколі дует з міста Лева розділив місця з п’ятого по восьме.

Додамо, що тренеркою Вікторії Полийчук та Дмитра Щербатюка є випускниця ЛДУФК імені Івана Боберського, майстер спорту України з бадмінтону, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Оксана Гречанюк.

 

БАДМІНТОН. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ2023 СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК U19

26 – 29 жовтня. Київ

ЧОЛОВІЧА ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ

1. Владислав Кунін (Миколаїв)
2. Владислав Степанченко (Миколаїв / Одеса)
3. Антон Дружченко (Дніпро)
3. Дмитро Щербатюк (Львів / Вінниця)

 

ЖІНОЧА ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ:

1. Софія Лаврова (Харків)
2. Анастасія Алимова (Харків)
3. Олександра Боцман (Харків)
3. Дар’я Кошечкіна (Харків)

 

ЧОЛОВІЧА ПАРНА КАТЕГОРІЯ

1. Антон Дружченко (Дніпро) / Олександр Чирун (Львів)
2. Владислав Кунін (Миколаїв) / Владислав Степанченко (Миколаїв / Одеса)
3. Артем Бегішев (Дніпро) / Богдан Безотосний (Дніпро)
3. Артем Гончар (Дніпро) / Артем Синиця (Дніпро)

 

ЖІНОЧА ПАРНА КАТЕГОРІЯ

1. Анастасія Алимова (Харків) / Раія Альмалальха (Харків)
2. Анастасія Єрохіна (Харків) / Софія Лаврова (Харків)
3. Марія Александрова (Львів / Харків) / Вікторія Полийчук (Львів)
3. Олександра Боцман (Харків) / Дар’я Кошечкіна (Харків)

 

ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ

1. Вікторія Полийчук (Львів) / Антон Дружченко (Дніпро)
2. Олександра Боцман (Харків) / Владислав Кунін (Миколаїв)
3. Дар’я Кошечкіна (Харків) / Владислав Степанченко (Миколаїв / Одеса)
3. Анастасія Єрохіна (Харків) / Дмитро Щербатюк (Львів / Вінниця)

Додамо, що з усіма результатами змагань можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ

Прокрутити вгору