Вікторія Полийчук, Олександр Чакалов та Дмитро Щербатюк – срібні призери XІХ Літньої Універсіади України-2024 з бадмінтону

У Кам’янці-Подільському Хмельницької області впродовж п’яти днів, з 13-го по 16-те травня поточного року, відбулися змагання з бадмінтону за програмою XІХ Літньої Універсіади України-2024. За почесні нагороди загалом вели боротьбу 74 спортсмени з 15-ти закладів вищої освіти країни, серед них й п’ятеро представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, які завоювали дві срібні медалі.

На змаганнях XІХ Літньої Універсіади України-2024 з бадмінтону, які відбулися на ігрових кортах ФОК КПЕМЗ у Кам’янці-Подільському, було розіграно нагороди в одиночній і парній категоріях серед чоловіків і жінок та парній змішаній категорії.

Найбільш успішно серед бадмінтоністів ЛДУФК імені Івана Боберського виступив аспірант першого року навчання, майстер спорту Олександр Чакалов, який завоював дві медалі. У змішаному парному розряді його партнеркою була студентка першого курсу факультету терапії та реабілітації Вікторія Полийчук. У фіналі наш дует (на фото вище – на другій сходинці подіуму) у рівній боротьбі програв у трьох сетах бадмінтоністам Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» – Віталію Реві та Анастасії Єрохіній.

Другу свою срібну нагороду XІХ Літньої Універсіади України-2024 Олександр Чакалов здобув у змаганнях чоловічих пар, де його партнером був студент першого курсу факультету фізичної культури і спорту, майстер спорту Дмитро Щербатюк. Впевнено діставшись фіналу, в безпосередній боротьбі за золоті медалі наш дует (на фото вище – на другій сходинці подіуму) поступився у двох сетах головним фаворитам турніру – майстрам спорту міжнародного класу Віталію Конову і Артему Почтарьову з Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

Зазначимо, що Артем Почтарьов є учасником двох Олімпійських Ігор – Ріо-де-Жанейро-2016 та Токіо-2020. Додамо, що в цьому розряді інший дует з нашого університету, у складі аспіранта першого року навчання, кандидата в майстри спорту Олександра Бурика та магістранта першого року навчання факультету фізичної культури і спорту, майстра спорту Ігоря Калініченка замкнув ТОП-6.

На жаль, в особистих розрядах представники нашого закладу вищої освіти залишилися без нагород, хоча загалом виступили гідно. Зокрема, Вікторія Полийчук пробилася до чвертьфінальної стадії і в підсумковому протоколі турніру серед жінок замкнула ТОП-5. Аналогічну позицію посів у змаганні серед чоловіків і Дмитро Щербатюк. Грав у чвертьфіналі й Олександр Чакалов, який став шостим. До першої десятки пробився так само Ігор Калініченко – він на дев’ятому місці. А Олександр Бурик став 17-им.

Додамо, що готували наших бадмінтоністів до звітного турніру тренерка ДЮСШ №1 м. Львова, майстер спорту Оксана Гречанюк – випускниця нашого університету, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, яка впродовж багатьох років працювала в нашому закладі вищої освіти; майстер спорту Іван Каратник – доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор, кандидат наук з фізичного виховання і спорту; майстер спорту Любов Ціж – в.о. завідувачки кафедри фізичної терапії та ерготерапії, доцент, кандидат наук з фізичного виховання і спорту); Андрій Дмитришин – тренер-викладач ДЮСШ м. Вінниця.

ХІХ ЛІТНЯ УНІВЕРСІАДА УКРАЇНИ З БАДМІНТОНУ

13 – 16 травня. Кам’янець-Подільський. Корти ФОК КПЕМЗ

ПРИЗЕРИ ЗМАГАНЬ

• ЧОЛОВІЧА ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ •

1. Артем Почтарьов (КПНУ імені Івана Огієнка)
2. Віталій Конов (КПНУ імені Івана Огієнка)
3. Віталій Рева (НТУ «ХПІ»)

 

• ЖІНОЧА ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ •

1. Софія Лаврова (НТУ «ХПІ»)
2. Аміна Лисенко (НУФВіС)
3. Варвара Фролова (НТУ «ХПІ»)

 

• ЧОЛОВІЧА ПАРНА КАТЕГОРІЯ •

1. Віталій Конов / Артем Почтарьов (КПНУ імені Івана Огієнка)
2. Олександр Чакалов / Дмитро Щербатюк (ЛДУФК імені Івана Боберського)
3. Вадим Гусаров / Артем Стасюк (НУФВіС)

 

• ЖІНОЧА ПАРНА КАТЕГОРІЯ •

1. Софія Лаврова / Варвара Фролова (НТУ«ХПІ»)
2. Аміна Лисенко / Катерина Сиваченко (НУФВіС)
3. Юлія Вершкова / Марина Каляєва (ННІ ПДАА»)

 

• ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ •

1. Віталій Рева / Анастасія Єрохіна (НТУ«ХПІ»)
2. Олександр Чакалов / Вікторія Полийчук (ЛДУФК імені Івана Боберського)
3. Дмитро Рябовол / Варвара Фролова (НТУ«ХПІ»)

 

З усіма результатами змагань
XІХ Літньої Універсіади України-2024 з бадмінтону можна ознайомитися
ЗА ПОСИЛАННЯМ

 

ЗАГАЛЬНОКОМАНДНИЙ ЗАЛІК

1. Кам’янець-Подільський національний університет імені Огієнка – 460 очок
2. Львівський національний університет імені Івана Франка – 423
3. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» – 410
4. Національний університет фізичного виховання і спорту України – 386
5. Національний університет «Львівська політехніка» – 309
6. Сумський державний університет – 281
7. Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського – 275
8. Хмельницький національний університет – 183
9. Івано-Франківська область – 166
10. ННІ «Придніпровська державна академія архітектури» – 89
11. Хмельницька область – 74
12. Державний торговельно-економічний університет – 40
13. Київський національний університет імені Тараса Шеченка – 19
14. Південноукраїнський національний педагогічний університет – 16
15. Чернівецька область – 8

Прокрутити вгору