Вітання колективу ЛДУФК імені Івана Боберського з Днем Конституції України!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди Дня Конституції України – Основного Закону нашої Держави, який було ухвалено 27 років тому – 28-го червня 1996 року, на п’ятій сесії Верховної Ради України другого скликання. Основний Закон нашої держави, гарантуючи загальновизнані права і свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни планети.

Шановні викладачі та співробітники, дорогі студенти і випускники!

Сьогодні, 28-го червня, ми – вільний народ України – відзначаємо одне із найважливіших наших державних свят – День Конституції! Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція – це паспорт країни. Тільки зріла держава може дозволити собі прийняти Основний Закон, який дає нам можливість щасливо жити в нашій улюбленій Україні.

Сьогодні ми святкуємо дату становлення Вільної і Незалежної України, яка повстала з попелу, а нині відстоює своє право на життя у війні проти загарбників з найбільшого болота планети. Тож нехай полум’я гордості за нашу країну яскраво горить у серцях всіх нас, освітлюючи нам шлях у щасливе майбутнє. Адже вже саме прийняття народом свого найголовнішого документа – Конституції – знаменує народження Вільної і Незалежної держави.

Нехай ця дата, 28-е червня, у календарі ніколи не стане для нас порожнім звуком і кожен із нас з гідністю зможе сказати, що ми дійсно маємо ту країну, яку заслуговуємо, і ті закони, які ухвалювали самі. Нехай Україна залишиться Вільною, Незалежною і Могутньою! Нехай на жовтих полях достигає урожай радості, а блакитне небо ніколи не заступають літаки і ракети наших ворогів та хмари проблем.

Нехай ця урочиста подія, що відкрила громадянам України широкі перспективи для всебічного розвитку, особистісної самореалізації, створила можливості для утвердження національної свідомості народу, його консолідації на основі громадянського суспільства, спонукає до новаторських ідей, їх успішної реалізації в професійній царині.

Бажаємо Вам перш за все якомога швидшої, а головне повної неминучої нашої Перемоги над ордою рашистів з клятої московії, а також міцного здоров’я, щастя, натхнення і успіхів у всіх добрих справах та плідної праці на благо українського народу! Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові в нашій країні правової держави!

Ми віримо, що здійсниться наша найбільша мрія, закарбована у словах Тараса Шевченка: «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі».

«Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – УКРАЇНЕЦЬ. БУВ НИМ, Є, І БУДУ!»

 

З повагою,
Ректорат ЛДУФК

Прокрутити вгору