Вітання Володимиру Івановичу Левківу з 55-літтям!

Сьогодні, 6-го березня 2024 року, свій 55-літній ювілей відзначає доцент кафедри спортивних та рекреаційних ігор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту – Левків Володимир Іванович – Відмінник освіти України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Львівської обласної федерації волейболу, очільник спортивного клубу ЛДУФК «СКІФ», автор / співавтор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, серед яких монографія, чотири навчально-методичні посібники та термінологічний словник, а головне, порядна й відповідальна людина та прекрасний сім’янин, який уже понад три десятки років працює в нашому Університеті.

Вельмишановний Володимире Івановичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого закладу вищої освіти висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну педагогічно-викладацьку діяльність і наукову роботу та вагомий особистий внесок у розбудову й розвиток в Україні галузі фізичної культури і спорту. Окрема подяка за розвиток волейболу в нашому регіоні, керівництво спортивним клубом «СКІФ» нашого закладу вищої освіти, активну участь у виховній роботі української молоді та громадській діяльності.

Отримавши диплом про вищу освіту в нашому, тоді ще інституті, а нині Університеті, Ви вже за рік повернулися до Alma mater і працюєте в ньому вже четвертий десяток років поспіль. За цей період часу Ви захистили дисертацію, отримали ступінь кандидата наук з фізичного виховання і спорту та вчене звання доцента, працювали на багатьох посадах і на кожній з них проявили себе з якнайкращої сторони – на найвищому рівні виконували свої професійні обов’язки, тим самим завоювавши авторитет та повагу як у колег по роботі, так і в студентів.

А найкращим підтвердженням Вашого професіоналізму та належного ставлення до роботи є державні й громадські відзнаки: Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» (2002); Почесна грамота Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (2011); «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» (2016); Грамота Львівської обласної державної адміністрації (2016); Почесна Грамота (2016) і Почесний Знак (2019) громадської організації «Федерація волейболу України»; Почесна Грамота Верховної Ради України (2021).

Шановний Володимире Івановичу, вітаючи Вас з ювілеєм у цей неймовірно складний час для українського народу, який ось уже 742-й день веде героїчну боротьбу проти дикої загарбницької орди московітів, перш за все бажаємо Вам, як зрештою і нам усім, мирного неба, психологічної стійкості та міцності духу, витримки і віри в нашу неминучу, а головне, повну перемогу над москалем-супостатом! Звісно, бажаємо й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, справжнього кохання й вірності від дружини, любові та підтримки у всьому і якомога більше радості від доньки й синів та щасливого поповнення у родині в недалекому майбутньому, щирості й поваги від колег по роботі, студентів і усіх, хто Вас оточує, нових творчих звершень у педагогічно-викладацькій та науковій роботі й громадській діяльності, а також добробуту і реалізації усіх життєвих планів.

У нас немає жодних сумнівів, що Ви, як і будь-хто інший, погодитеся з вченням народної мудрості, що ювілей з двох «5» – насправді серйозна і дуже красива дата! І ми бажаємо Вам сміливо переступити її та впевнено йти вперед – до нових життєвих пригод та втілення у реалії самих фантастичних планів. І при цьому нехай за спиною у Вас будуть тільки добрі й позитивні спогади і рюкзак з досвідом прожитих років, а попереду чекають лише щастя й неймовірно насичене життя! Нехай здоров’я буде з Вами ще не один десяток років і нехай молодість серця змушує творити Вас екстремальні вчинки, а душа тягне на зустріч все новим і новим цікавим подіям!

Ви сьогодні, як і завжди, в прекрасній спортивній формі. Тож бажаємо Вам продовжувати й надалі залишатися при силі і бадьорості, радіти новим зустрічам та перемогам, з легкістю відпускати всі тривоги й образи з серця, з цікавістю і натхненням входити в кожен новий день. Збагачення Вам духовного і матеріального, радості в домі, на роботі і в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі та позитивні і нехай Вас завжди супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій і повага, а поряд з Вами будуть найрідніші і справжні друзі!

З ювілеєм Вас і многая літа, шановний Володимире Івановичу!

У Вас сьогодні прекрасний ювілей
Неголосний, та тим миліший!
Одинадцять раз уже по п’ять
І ми усі прийшли Вас привітать!

Бар’єри всі службові
Пройшли Ви в одну мить!
Та віддані Ви не кар’єрі,
А справі нашій нелегкій!

Якщо чогось у Вас не вийшло,
Воно здійсниться – і це факт!
Те, що для іншого – фініш,
Для ювіляра – тільки старт!

І все гаразд, і все у нормі,
Ви завжди у відмінній формі!
Дай Бог прожити Вам літ до ста
На многії і благії літа!

Прокрутити вгору