Вітання з 55-літтям Шпаку Анатолію Миколайовичу!

Сьогодні, 8-го травня, свій 55-літній ювілей відзначає лаборант кафедри Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Шпак Анатолій Миколайович – висококваліфікований та досвідчений фахівець, який відповідально ставиться до виконання своїх професійних обов’язків й до того ж порядна і добра людина та прекрасний сім’янин!

Шановний Анатолію Миколайовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та подяку за високоефективну роботу по забезпеченню належних умов для проведення навчальних занять, тренувального процесу та змагань з легкої атлетики.

У нашому Університеті Ви працюєте віднедавна, але буквально з першого дня зарекомендували себе висококваліфікованим професіоналом, який завжди якісно, добросовісно і максимально старанно виконує свої функціональні обов’язки. При цьому Ви доброзичливо та коректно ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим завоювавши авторитет і в одних, і в других.

На превеликий жаль, Ваш сьогоднішній, прекрасний ювілей випав на найважчий період в новітній історії України – уже 439-й день наш народ у війні з орками із московії героїчно відстоює свободу і незалежність та суверенітет й цілісність своєї держави. Тож вітаючи Вас з 55-літтям, ми хочемо перш за все побажати Вам, зрештою, як і нам усім, повної перемоги Збройних сил України над варварами-нелюдами з мокшанського болота і щоб цей жаданий День нашої неминучої Перемоги настав якомога швидше!

Традиційно для подібних свят, ми бажаємо Вам на багато-багато років й міцного здоров’я, простого, але справжнього родинного щастя – любові та підтримки в усьому від рідних і близьких, поваги й щирості від усіх, хто Вас оточує, а також добра, миру і процвітання у всьому. Звісно, бажаємо й нових успіхів у роботі та добробуту і достатку.

Народна мудрість вчить, що впродовж шостого десятка років життя тільки починає набирати серйозних обертів. Тож нехай у Вас ці обороти будуть наповнені максимально крутими емоціями від усього, за що Ви беретеся і за що тільки збираєтеся взятися або давно мрієте. Нехай всі ідеї втіляться і здоров’я ніколи не підкачає.

Нехай кожен день Ваша оселя наповнюється щастям і благополуччям, а життя б’є ключем і щодня обіцяє все найкраще. Хай і серце, і душа будуть вільні від тривог, але сповнені радості та щастя. Бажаємо великих успіхів і багатьох нових досягнень в кар’єрі, а також здоров’я, достатку і бравої удачі в житті!

Бажаємо, хай доля подарує Вам ще безліч приводів для радості та щастя! Нехай збудуться всі Ваші найбільш заповітні бажання, а найважливіші цілі впевнено приведуть Вас до успіху і нових вершин! Вірте в себе – і усе обов’язково здійсниться!

Щастя, здоров’я та многая щасливих літ Вам, шановний Анатолію Миколайовичу!
І нехай Всевишній оберігає Вас, Вашу родину та нашу Неньку Україну!

Вам 55! Не так уже й багато:
Всього лиш 30 після 25-ти.
Тож зичимо у це прекрасне свято,
Як в юності – міцніти і рости!

Ніхто не знає, що чекає завтра.
Зірки хоч відають, мовчать на видноколі.
Тож проживіть усі прекрасні дні
По вінця повні у щасливій долі.

Нехай Вам легко сходить час робочий,
Й спокійні будуть Ваші вихідні.
Хай щастям сяють Ваші добрі очі,
І сонцем радують всі дні!

Хай життя квітує цвітом,
І день народження приходить знов і знов.
А доля хай дарує з кожним роком
Міцне здоров’я, щастя і любов!

Хай Мати Божа Вас оберігає
Від зла, хвороби і журби!
Нехай Господь доброти посилає
Сьогодні, завтра і завжди!

Прокрутити вгору