Вітання з 65-літтям Рибаку Олегу Юрійовичу!

Сьогодні, 29-го липня, свій 65-літній ювілей відзначає професор кафедри водних та неолімпійських видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, доктор наук з фізичного виховання і спорту, автор / співавтор понад 140 наукових і навчально-методичних праць, майстер спорту міжнародного класу та суддя міжнародної категорії з автомобільного спорту, а окрім того, чудовий чоловік, батько і дідусь та просто дуже хороша й добропорядна Людина з великої літери – Рибак Олег Юрійович, який працює у нашому виші вже майже чотири десятка років!

Вельмишановний пане Олеже, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну наукову і педагогічно-викладацьку діяльність та вагомий особистий внесок у підготовку молодих кадрів галузі фізичної культури і спорту. Окрема подяка за розвиток автомобільного спорту України. Як спортсмен, ви багаторазово ставали переможцем і призером етапів чемпіонатів Європи, вигравали легендарне «Ралі Ялта», а по завершенні кар’єри гонщика, як тренер, підготували сім майстрів спорту з авторалі – чемпіонів і призерів Всеукраїнських та міжнародних змагань.

У нашому виші Ви працюєте вже 38 років і за цей час однозначно зарекомендували себе, як висококласний фахівець – справжній професіонал своєї справи. Ви пройшли шлях від старшого лаборанта до професора кафедри, написали і успішно захистили кандидатську та докторську дисертації, здобули вчену ступінь кандидата педагогічних наук й доктора наук з фізичного виховання і спорту, отримали вчену ступінь доцента та професора. При цьому Ви завжди були та залишаєтеся щирою, доброзичливою, порядною й комунікабельною людиною, тим самим заслуживши авторитет й повагу як серед колег по роботі, так і серед студентів.

А найкращим свідченням Вашої високопродуктивної науково-педагогічної діяльності є державні нагороди та відомчі й громадські відзнаки: Почесна грамота Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту (2006), Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (2011), Заохочувальна відзнака Міністерства України у справах сім’ї молоді та спорту (2011), Грамота Львівської обласної ради (2014), Нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» (2016), Почесна грамота Національної академії педагогічних наук (2021).

Шановний Олеже Юрійовичу, на превеликий жаль, в цей чудовий літній день ми вітаємо Вас з прекрасним ювілеєм у неймовірно складний час для усього українського народу – вже 521-й день Збройні Сили України ведуть виснажливу героїчну боротьбу на полі бою проти ненависних загарбників з проклятої усім демократичним світом московії. Тож перш за все бажаємо Вам, зрештою, як і усім нам, мирного неба, мужності, витримки та віри в нашу неминучу перемогу, а також стійкості й міцності духу!

Звісно, бажаємо й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, любові й підтримки у всьому від дружини, доньки, сина і невістки, якомога більше радості й утіх від онуки, родинного щастя та затишку і поповнення в родині у недалекому майбутньому, а також щирості й поваги від усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності та нових досягнень у науковій роботі, але водночас й спокійних трудових буднів та добробуту і матеріального достатку.

Однозначно 65 років життя – це солідний шлях! Втім, роки біжать, а на Вас це аж ніяк не позначається – Ви все такі ж бадьорі, молоді душею й життєрадісні та позитивно налаштовані при вирішенні будь-яких проблем. І в цьому Ви є прекрасним прикладом для наслідування молодших колег по роботі. Тож, як кажуть в Одесі, будьте нам здорові й надалі та продовжуйте вести активний спосіб життя. Нехай енергія б’є ключем і хай не знає болю ні тіло, ні душа, нехай яскравим вогнем надії освітлюється Ваш подальший життєвий шлях, а неймовірне тепло для серця дарує любов і турбота близьких Вам людей!

Бажаємо, аби Вас ще не один десяток років не вважали «антикваром», а Ви не давали для цього найменших приводів – щоб ще був порох у Ваших порохівницях. Що більше, нехай цей ювілей в рази зробить Вас бадьорішим, оптимістичнішим, веселішим та багатшим. Здоров’я Вам богатирського, завзяття невгамовного і удачі безмежної!

Нехай молодість в душі ще гуде, як мотор у новенькому автомобілі. Хай час тікати не поспішає, нехай буде в житті свято та удача велика, хай будуть вічне щастя і радість неземна! Бажаємо, аби доля подарувала Вам ще безліч приводів для радості і щастя! Нехай здійсняться усі Ваші заповітні бажання, а найголовніші цілі впевнено приведуть Вас до успіху і нових вершин! Вірте в себе, вірте в перемогу світла над темінню – і усе обов’язково здійсниться! Благих вістей Вам і ще раз міцного здоров’я!

З роси й води Вам, шановний Олеже Юрійовичу!

Летять літа, мов бистрі води
І не вернути їх назад ніколи.
А нам не віриться сьогодні,
Що Вам уже – 65!

Хай нових днів ще буде безліч,
Без ліку щастя і пісень.
Прийміть вітання найщиріші
В цей світлий ювілейний день!

Здоров’я, щастя зичим не на рік,
На все життя бажаєм його щиро.
Щоб радісним і довгим був Ваш вік,
З добром, любов’ю, спокоєм і миром!

Людської шани зичимо й тепла,
Достатку, злагоди в родині,
Журба щоб в безвість відійшла,
А радість жила в кожній днині!

Нехай душа ніколи не старіє,
На білій скатертині будуть хліб і сіль.
Своїм теплом Вас завжди сонце гріє,
Слова подяки линуть звідусіль!

Хай стелиться життя розмаєм,
І хилить щастя повен цвіт.
Ми всі Вам від душі бажаєм
Здоров’я міцного та многая літ!

Прокрутити вгору