Вітання з ювілеєм Соломії Іванівні Гнот!

Сьогодні, 3-го червня поточного року, ювілей відзначає доцент кафедри олімпійської освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат історичних наук, автор / співавтор понад 90-ти наукових та навчально-методичних праць – Гнот Соломія Іванівна – доброзичлива, скромна, завжди привітна і чуйна та по-справжньому прекрасна в усіх значеннях цього слова жінка, яка вже два десятки років працює в нашому університеті!

Шановна Соломіє Іванівно, у цей святковий день, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого закладу вищої освіти висловлюють Вам свої низько уклінні вітання і щиросердечну подяку за багаторічну сумлінну працю. У нашому університеті Ви працюєте вже двадцять років. За цей час Ви обіймали різні посади, пройшли шлях від викладача до доцента, а головне, завжди якісно, своєчасно й добросовісно, як і належить справжньому висококласному фахівцю, виконуєте свої функціональні обов’язки. При цьому ввічливо і дуже доброзичливо ставитеся як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим заслуживши і в одних, і в других авторитет та повагу.

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей теплий, літній день, на жаль, ми не маємо морального права не згадати про те, що ось уже 831-й день Збройні Сили України та увесь наш народ самовіддано ведуть героїчну боротьбу з ордою рашистів із московії за свою свободу і незалежність та цілісність й суверенітет нашої держави. Тож в першу чергу бажаємо Вам, як зрештою і нам усім, міцності духу, психологічної стійкості, терпіння і мирного неба та якомога швидшої, а головне, повної нашої перемоги над клятим супостатом!

Звісно, у день Вашого красивого нинішнього ювілею, традиційно для подібних дат, також бажаємо Вам на багато-багато років міцного здоров’я, простого жіночого щастя, любові, щирості та поваги від усіх, хто Вас оточує, а також плідних й цікавих, але водночас спокійних трудових буднів, успіхів у педагогічно-викладацькій діяльності і нових творчих звершень в науковій роботі, матеріального достатку і добробуту. А ще бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення і превеликої любові до різнобарвних сторін земного життя! А також – вдалих днів, хороших новин, приємних подій, невичерпних енергії й оптимізму та наснаги у всіх Ваших добрих справах!

Нехай сьогодні все буде так, як Ви мрієте – за вікном буде прекрасна погода, а у Вас чудовий настрій! Нехай все те, що сьогодні Вам побажають, обов’язково збудеться і Ваше життя наповниться світлом, щастям і добротою! Нехай сьогодні не змовкають поздоровлення і тости, нехай у Вашу честь звучать вірші та пісні! Нехай у житті буде багато усмішок, сонячного світла, тепла і радості, а у Вашому домі завжди живе щастя!

Бажаємо Вам душевної рівноваги і щоб вона була завжди в гармонії з навколишнім світом. Щоб увага, підтримка і любов оточували Вас з усіх боків. Будьте красиві, здорові, спритні і активні. Радійте, веселіться та неодмінно балуйте себе! Щиро бажаємо не втомлюватися ні на хвилину та сміливо йти вперед по дорозі удачі і благополуччя.

Нехай Ваше життя наповнюється новими фарбами з кожним днем, вогонь в очах ніколи не згасає, здоров’я не підводить, а близькі й друзі не забувають. Яскравих посмішок, приємних моментів, бадьорості духу, хороших подій, великої удачі, і головне – живіть від щирого серця, подаючи приклад іншим!

Нехай кожна приємна миттєвість надихає Вас до щирих посмішок і радісних почуттів. Нехай кожна близька і дорога людина стає для Вас джерелом мотивації і натхнення. Нехай кожна сторінка у Вашому житті буде цікавою і особливою завдяки цінностям, вчинкам та мріям. Нехай здійснюються всі Ваші побажання й очікування. Нехай яскравими і насиченими будуть усі подальші роки Вашого життя!

Щоденної Вам Ангельської опіки та многая літа,
шановна Соломіє Іванівно!

Зі святом Вас вітаємо,
Це дуже значущий ювілей!
Хай дата Вас ця окриляє,
Щастя чекає нехай всіх мастей!

Любові бажаємо, досягнень та злетів,
Низку вагомих й значних перемог!
Мати своїх цілу купу секретів,
Що вбережуть від зайвих тривог!

Доля Ваша хай буде добра й ласкава,
Хай береже від всякого зла!
Буде успішною хай кожна Ваша справа.
Затишку Вам, краси та тепла!

А також радіти від кожного дня,
Коштувати щастя краплини!
Кайфувати від свого життя,
Насолоджуватись ним щоднини!

Прокрутити вгору