Вітання з ювілеєм Вишневській Наталії Іванівні

Сьогодні, 11-го жовтня, свій поважний Ювілей зустрічає заступник головного бухгалтера з питань планування та розрахунків Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Вишневська Наталія Іванівна – дуже хороша, чуйна, добропорядна та по-справжньому прекрасна Людина з великої літери і до того ж чудова мати, бабуся та прабабуся.

Шановна Наталіє Іванівно, з нагоди Вашого Ювілею Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю. У нашому закладі вищої освіти Ви працюєте півтора десятка років, впродовж яких зарекомендували себе, як чудовий фахівець – справжній висококваліфікований професіонал своєї справи, тим самим заслуживши авторитет та повагу усього колективу. Дякуємо Вам за всі добрі справи та те добро, яке Ви творили впродовж не одного десятиліття й продовжуєте робити нині.

На превеликий жаль, вітаючи Вас з прекрасним ювілеєм, ми не можемо та й не маємо морального права не згадати, що нині минає уже 595-й день героїчної боротьби українського народу у війні за звільнення нашої землі від рашистсько-фашистських окупантів з проклятої московії. Тож перш за все бажаємо Вам мирного неба, витримки, стійкості та сили духу і віри в нашу неминучу перемогу над москалями!

Звісно, як і годиться на ювілей, бажаємо Вам й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, любові та підтримки у всьому від доньок, якомога більше радості від онуків та правнучки, родинного щастя і затишку, а також щирості й поваги від колег по роботі та усіх, хто Вас оточує. Бажаємо й творчих успіхів у роботі, але водночас й спокійних трудових буднів, добробуту та матеріального достатку.

Хочемо зазначити, що для кожної людини будь-яка кругла дата завжди означає щось особливе. Навіть в двадцять років ми починаємо відчувати ще більше відповідальності, ніж раніше, а з роками й поготів. Ми хочемо привітати і сказати, що Ви ніколи не повинні звертати уваги на вік, адже це всього лише цифри в паспорті. А насправді, вік людини той, який ми самі відчуваємо. Тож хочемо побажати Вам, щоб Ви в душі завжди відчували себе молодою і повною сил та наснаги. У Вас попереду ще ціле життя, яке буде яскравим і насиченим, так що цінуйте кожну його мить. А ще ми бажаємо Вам навчитися відпочивати. Адже працювати Ви вмієте, і ми в цьому змогли переконатися не один раз, але ж не тільки в цьому полягає життя. Ви повинні знаходити час і для себе теж. Ми бажаємо Вам здійснення всіх бажань, радості, щастя і нехай ніякі труднощі навіть не лякають Вас!

Сьогодні у Вас благословенний ювілей, коли мудрості вже не позичати, а досвід просто зашкалює. Та водночас тіло ще достатньо бадьоре, а душа сповнена любові й співпереживання! Вітаємо Вас і бажаємо карпатського здоров’я, аби вистачило його щонайменше до столітнього ювілею, сили та волі, щоб зміцнювати себе фізично і духовно! Бажаємо шанобливої поваги від колег і знайомих, безмірної любові близьких і рідних людей, а ще захоплення в очах всіх навколишніх! Нехай життя грає усіма фарбами веселки та дарує Вам найкращі дні, в яких не буде поспіху, стресів, турбот, а будуть тільки сонце тепле, небо бездонне, ліс і поле в ніжній зелені, де лагідний вітерець цілує Вас та обіймає!

Упродовж прожитих років Ви пройшли через багато чого і хочеться побажати, щоб ви пройшли ще стільки ж дивовижних і незвіданих стежок. Гарного Вам здоров’я і позитивного духу, багато-багато щасливих днів і бадьорих порцій настрою. А ще нехай з Вами завжди будуть поряд рідні й близькі, приносячи у Ваш будинок незабутні емоції та душевну теплоту. І нехай цей Ювілей відкриє для Вас нову епоху віку без зайвих обов’язків, але з повними правами на щастя і відпочинок. Бажаємо, щоб тиск у Вас завжди буде у нормі, щоб ніякого ревматизму і песимізму, щоб серце не кололо, а тільки любило, щоб душа не боліла, а тільки раділа!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Наталіє Іванівно!
І нехай Всевишній та Матінка Божа оберігають Вас і Ваших рідних й близьких
та нашу Неньку Україну!

У цей святковий світлий день,
Коли настав Ваш ювілей,
Ми щиро Вас вітаємо,
Добра і щастя Вам бажаємо.

Хай оминають Вас тривоги,
Хай Бог дасть щастя на путі,
Хай світла й радісна дорога
Щасливо стелиться в житті!

Тож не старійте і не знайте
В житті ні смутку, а ні бід,
У серці молодість плекайте,
Живіть до ста щасливих літ!

Бажаємо світлої радості й сили,
Ласкавої долі, добра і тепла,
Щоб ласку Вам слало небесне світило,
Здоров’ям наповнила рідна земля!

Прокрутити вгору