Владислав Коропій – дворазовий переможець Відкритого Кубку Асоціації гирьового спорту України

У Львові впродовж трьох днів, з 20-го по 22-е жовтня поточного року, відбувся Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту України – 2023. З приємністю повідомляємо, що двічі на найвищу сходинку медального п’єдесталу пошани звітних змагань зійшов Владислав Коропій – студент першого курсу кафедри атлетичних видів спорту (завідувач – доцент Федір Загура) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Першокурсник факультету фізичної культури та спорту нашого закладу вищої освіти Владислав Коропій виборов дві золоті нагороди Відкритого Кубку Асоціації гирьового спорту України (голова правління – Андрій Яремус) сезону-2023. Спочатку він став переможцем серед юнаків у ваговій категорії до 72 кг. Найкращий результат Владислав показав і в змаганнях серед юніорів вагової категорії до 74 кг.

Вітаємо Владислава Коропія з успішним виступом та бажаємо йому міцного здоров’я, щастя, успіхів у навчанні та подальших переможних виступів на всеукраїнських і міжнародних змаганнях найвищого рівня!

Прокрутити вгору