Викладачі і студенти кафедри терапії та реабілітації ЛДУФК імені Івана Боберського пройшли стажування у трьох навчальних закладах Польщі (Фото)

У межах співпраці медичного центру «Provita» (керівник – доктор Роберт Трибульський) з Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського, доценти Оксана Тиравська та Ольга Бас і четверо студентів кафедри терапії та реабілітації (в.о. завідувача – доцент Любов Ціж) впродовж восьми днів, з 21-го по 28-е жовтня поточного року, проходили стажування у трьох навчальних закладах Польщі.

Доценти кафедри терапії та реабілітації нашого Університету, кандидати наук з фізичного виховання і спорту Оксана Тиравська та Ольга Бас, а також квартет студентів цієї кафедри проходили стажування на базах трьох навчальних закладів Польщі, а саме:

▶ Сілезького університету (Upper Silesian Academy) у м. Катовіце;

▶ Медичного центру Провіта (Provita Medical Center) у м. Жори;

▶ Центру професійної підготовки масажистів (the Vocational Training Center for Massage Therapists) у м. Рибник.

Керівник центру «Provita» Роберт Трибульський і його команда забезпечили студентам не лише можливість спостерігати за роботою досвідчених фізичних терапевтів, але і залучили їх безпосередньо до процесу обстеження та реабілітації пацієнтів центру, продемонстрували особливості застосування сучасних апаратних методик фізичної терапії та проведення ультразвукової діагностики.

Викладачі не тільки переймали досвід закордонних колег, але й мали змогу поділитись здобутками нашої кафедри, а студентки спробувати себе у ролі викладачів, провівши заняття для студентів центру професійної підготовки масажистів у м. Рибник.

Для усіх учасників стажування цей тиждень був наповнений новим досвідом, знаннями та знайомствами з доброю перспективою на майбутнє.

Прокрутити вгору