Юлія Ткач: «Мала реальний шанс виграти на чемпіонаті світу у Белграді «золото»

Зіркова випускниця кафедри атлетичних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, заслужений майстер спорту, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Юлія Ткач прокоментувала свій виступ у столиці Сербії Белграді, на чемпіонаті світу з видів спортивної боротьби, де вона у жіночому турнірі стала срібною призеркою у ваговій категорії до 59 кг.

«Задоволена, що здобула медаль чемпіонату світу. Звичайно, дуже хотілося «золота», проте можна вважати результат хорошим, зважаючи на мій вік та сімейний статус. Приємно усвідомлювати, що після народження другої дитини змогла повернутися на килим і піднятись у Белграді на «срібну» сходинку медального п’єдесталу.

Мала реальний шанс виграти «золото». Поки ще не аналізувала фінальну сутичку, але вважаю, що запізно «ввімкнулась». У другій частині протистояння мала бути продуктивнішою і не дотягувати до останнього. Якби провела більше дій, то все могло бути по-іншому.

У фіналі розбила ніс – добряче вдарилась і наступного дня було достатньо боляче. Чесно кажучи, не пам’ятаю як і коли це сталося. Я атакувала, активізувалась і це мене збило. Зупинки дають можливість оговтатись супернику та трохи проаналізувати сутичку.

Після чемпіонату світу матимемо навчально-тренувальний збір в США, на який вирушаємо 1-го жовтня», – розповіла Юлія Ткач.

Нагадаємо, «срібло» Белграда-2023 стало для Юлії, якій два дні тому, 26-го вересня виповнилося 34 роки, п’ятою нагородою з чемпіонатів світу. Тепер у її колекції одне «золото», два «срібла» та дві «бронзи», які вона завоювала на планетарних форумах.

Прокрутити вгору