Туризм та реабілітація для людей з інвалідністю, доступність послуг для людей з обмеженими можливостями в готелях і ресторанах

У понеділок, 4-го грудня поточного року, відбувся онлайн семінар для представників галузі гостинності, до якого активно доєднався колектив кафедри готельно-ресторанного бізнесу (завідувачка – професорка Марія Паска) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського разом з колективом кафедри туризму (в.о. завідувача – доцент Володимир Худоба) нашого закладу вищої освіти. Учасниками заходу стали більш ніж 130 представників туризму, галузі гостинності, реабілітаційних центрів та місцевого самоврядування і освіти.

Власним досвідом щодо створення безбар’єрності у туризмі під час онлайн семінару для представників галузі гостинності поділилася організація Access Israel – נגישות ישראל.

Це перша некомерційна організація в Ізраїлі, основною місією якої є сприяння доступності та інклюзії для покращення якості життя людей з інвалідністю та похилого віку.

Представники організації роблять багато задля того, щоб особи з різними видами інвалідності були інтегровані в суспільство з гідністю, повагою, рівними правами та максимальною незалежністю.

Звітний семінар, який був організований за ініціативи Громадської Організації «Всесвіт з Україною» – «Universe with Ukraine» за сприяння управління туризму та курортів – продовження співпраці із Access Israel, яка, сподіваємось, надалі посилюватиметься при співпраці із університетами, зокрема нашим закладом вищої освіти.

Представники організації Access Israel – נגישות ישראל поділилися досвідом щодо створення інклюзивного простору в туристичній сфері.

Виокремили основні моменти щодо питань безбар’єрності, напрямів пристосування сфери гостинності, туристичних маршрутів, готелів та ресторанів до потреб людей з обмеженими життєвими можливостями шляхом формування безбар’єрного простору.

Учасники заходу вдячні Assecc Izrael за змістовну та корисну інформацію по доступності. Дякуємо Голові Комітету з питань Туризму та Готельного бізнесу у Жіночій Діловій Палаті України Світлані Мерзловій за можливість участі у заході.

Також дякуємо Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА, зокрема його Голові Тарасу Лозинському за підтримку та співпрацю.

Все буде Україна! Переможемо!