«Бакалавр» (вступ на основі ПЗСО, МС, ФМБ, МБ)

Підготовка фахівців здійснюється з галузей знань:

▶ 01 «Освіта/Педагогіка»
▶ 02 «Культура і мистецтво»
▶ 07 «Управління та адміністрування»
▶ 22 «Охорона здоров’я
▶ 24 «Сфера обслуговування»

У 2023 році замість традиційного ЗНО, буде проводитися національний мультипредметний тест (далі НМТ), який складатиметься із 3 предметів:

▶ Українська мова
▶ Математика
▶ Історія України, або іноземна мова (англійська, або німецька, або французька, або іспанська), або біологія, або фізика, або хімія за вибором вступника

НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ.

Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник отримає інформацію про кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені в шкалу 100–200 балів.

Для спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт» та 024 «Хореографія» передбачено лише складання творчого конкурсу. Вступ на інші спеціальності здійснюється через НМТ.

Замість результатів НМТ 2023 року можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або результатами ЗНО 2021 чи 2020 року.

Мотиваційний лист буде впливати лише тоді, коли абітурієнти матимуть однаковий конкурсний бал на бюджет.

Заяви подаються тільки в електронній формі (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за квотами). Абітурієнт має право подати до 5 заяв на спеціальності, на які передбачено прийом за державні кошти, та визначити їх пріоритетність. І до 20 заяв за всіма джерелами фінансування.

Прокрутити вгору