Реєстрація на ЄВІ та ЄФВВ

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття ступеня «Магістр»

 

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста). ЄФВВ та ЄВІ проходять із використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання.

ЄФВВ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка передбачає оцінювання рівня підготовленості вступника з фаху.

ЄВІ – форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, яка поєднує тест загальної навчальної компетентності та тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської на вибір вступника).

Реєстрація заяв на участь в ЄВІ та ЄФВВ триватиме з 8 до 31 травня включно. Реєстрацію осіб, які бажають взяти участь у єдиному вступному іспиті (ЄВІ) та/або єдиному фаховому вступному випробуванні (ЄФВВ) здійснюють приймальні комісії закладів вищої освіти за умови особистої присутності особи або дистанційно.

Заява-анкета (для заповнення)

Процедура дистанційної реєстрації

Інформаційний бюлетень «Вступні іспити до магістратури 2023 рік»

Вступні випробування до магістратури

Наказ МОН «Щодо переліків населених пунктів, на території яких у 2023 році буде створено пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання, у яких проводяться вступні випробування під час основної сесії»

Більш детальну інформацію можна отримати за електронною адресою приймальної комісії
pk@ldufk.edu.ua, або за телефонами: (032) 255-32-06(063) 47-07-391

Прокрутити вгору