Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії

• Туризм на природоохоронних територіях
• Геоінформатика в туризмі

Освіта:

• Львівський національний університет ім. І. Франка.

Етапи роботи в Університеті:

• 2014-2016 рр. – викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури;
• 2016-2018 рр. – старший викладач кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури;
• 2017-2018 рр. – заступник відповідального секретаря приймальної комісії Львівського державного університету фізичної культури;
• 2018 р. – по теперішній час – доцент кафедри туризму Львівського державного університету фізичної культури ім. І. Боберського, відповідальний секретар приймальної комісії.

Наукова діяльність:

тема кандидатської дисертації: Конструктивно-географічні засади оптимізації функціонування регіональних ландшафтних парків Західного Поділля.
напрямки наукових досліджень: Конструктивно-географічні засади оптимізації функціонування регіональних ландшафтних парків; Концептуальні підходи розвитку екологічного та сільського туризму; Екологічна освіта та заповідна справа; Впровадження та використання геоінформаційних технологій в туризмі.

▶ Здійснює керівництво магістерськими роботами студентів факультету туризму.

▶ Відповідальний за наукову роботу кафедри туризму.

▶ Учасник стипендійної програми польського уряду для молодих науковців (2016-2017, Studium Europy Wschodniej UW)

Нагороди:

• Грамота Управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у виховання студентської молоді, підготовку висококваліфікованих фахівців зі спеціальності «Туризм», високі досягнення у професійній діяльності та з нагоди 70-річчя ЛДУФК і Всесвітнього дня туризму (2016 р.)

• Грамота ректора Львівського державного університету фізичної культури за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів і виховання студентської молоді та з нагоди Всесвітнього дня туризму (2017 р). Диплом стипендіата «Studium Europy Wschodniej UW» (Краків, Польща 2017 р.).

• Автор понад 50 наукових праць.

Наукові праці

E-mail: khudoba.volodymyr@gmail.com