Амбросій Чачуа: «У нас є всі умови для того, щоб давати результат на футбольному полі»

Капітан львівських «Карпат» 29-літній Амбросій Чачуа, який є випускником кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, підсумував першу частину сезону-2023/2024 в Першій лізі чемпіонату України та розповів про цілі «зелено-білої» команди навесні. Окрім того, вихованець заслуженого тренера України, одного з найкращих вітчизняних фахівців дитячого футболу Ярослава Дмитрасевича, який вищу освіту також здобув у стінах нашого закладу вищої освіти, розповів про своє освідчення коханій дівчині, про взаємодію з партнерами та багато іншого.

ПРО ПРОПОЗИЦІЮ ДІВЧИНІ

«Звичайно, це був важливий крок у нашому житті. Це людина, яка мене підтримує, незважаючи ні на що, а також дуже сильно мотивує. Тому я дуже щасливий та сподіваюсь, що надалі у нас все буде добре. Хочу, щоб у майбутньому в мене народився син, але всьому свій час. Як Бог дасть, так і буде. Діти – це щастя».

 

ПРО БАТЬКА

«Мій батько помер через два дні після мого народження. Я народився 2-го квітня, а 4-го квітня тата не стало. Я його ніколи не бачив. Тато мене бачив тільки у вікні в пологовому будинку. Така доля… Батько працював у рівненському «Вересі», був водієм клубного автобусу. Про нього я чув лише позитивні відгуки. Моє ім’я – це ідея батька. Мене назвали на честь його тата і відповідно мого діда Амбросія. Хоча мама розповідала, що спочатку мене хотіли назвати Вахтангом. Це брат мого батька, який загинув на війні».

 

ПРО УСПІШНИЙ СЕЗОН

«Мабуть, у мене з’явилось більше впевненості. Особливо, коли відчуваю довіру тренерського штабу. У Мирона Богдановича Маркевича можна багато чого навчитися. Я не скажу, що я щось кардинально змінив у підготовці до тренувань чи матчів. Можливо, десь став ще більш вимогливим до себе. Коли трапляються невдалі моменти, то намагаюсь на них не зациклюватися, як раніше. Завжди треба аналізувати свої помилки, але водночас потрібно вміти їх вчасно виправити. Ми спілкуємось з Мироном Богдановичем і за межами поля. Завжди знаходимо спільну мову. З цим немає жодних проблем».

 

ПРО НОВУ БАЗУ «КАРПАТ»

«Коли ми тільки розпочинали, то у нас було дійсно кілька маніжок та м’ячів. Однак ми розуміли, що робитимуться всі умови для того, щоб кожен футболіст зростав і прогресував та демонстрував результат на футбольному полі. Наша нова база – не лише для першої команди, а й для другої та для дітей, які можуть сюди приїжджати, тренуватися та розвиватися і приносити користь «Карпатам». Серед усіх баз, де я побував, ця – найкраща. У нас є всі умови для того, щоб давати результат на футбольному полі».

 

ПРО ПЕРШЕ МІСЦЕ

«Ми, я та мої партнери по «Карпатах», намагаємося не заглядати у поточну турнірну таблицю Першої ліги, тому що попереду ще десять фіналів (десять матчів другого, вирішального етапу боротьби за путівку в елітний дивізіон чемпіонату України – ред.), в яких нам треба обов’язково брати максимум турнірних очок».

 

За матеріалами сайту fckarpaty.org.ua

Прокрутити вгору