Владислава Беспала і Владислав Житеньов – переможці Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів за спеціальністю 073 «Менеджмент»

На базі Київського національного університету технологій та дизайну проведено підсумкову конференцію Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів за спеціальністю 073 «Менеджмент» 2023 року. За підсумками конкурсу визначено переможців, серед яких й дві роботи випускників кафедри економіки і менеджменту (завідувачка – професорка Наталія Павленчик) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – магістрантки Владислави Беспалої та бакалавра Владислава Житеньова.

Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт студентів за спеціальністю 073 «Менеджмент» 2023 року було проведено відповідно до Листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України 21/08–867 від 23-го травня 2023 року, де вказано про проведення конкурсу за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр».

Конкурс проводився у два етапи:

1-й етап – рецензування кваліфікаційних робіт;

2-й етап – обговорення результатів та визначення переможців.

Підведення підсумків відбулося у режимі відео-конференції. На конкурс було представлено загалом 120 робіт за рівнем «бакалавр» та 67 робіт за рівнем «магістр» із 25-ти закладів вищої освіти України.

За результатами конкурсу магістерська робота Владислави Беспалої відзначена «Дипломом ІІ ступеня», а кваліфікаційна робота бакалавра Владислава Житеньова – відповідно «Дипломом ІІ ступеня».

Вітаємо Владиславу Беспалу і Владислава Житеньова та їх керівників – завідувачку кафедри економіки і менеджменту професорку Наталію Павленчик та доцента кафедри інформатики та кінезіології Анатолія Павленчика та бажаємо здоров’я, щастя і нових наукових здобутків!

Прокрутити вгору