Андрій Кобзарук на ліцензійному олімпійському турнірі зі стрільби стендової в Катарі виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу

У столиці Катару Досі завершився фінальний кваліфікаційний турнір зі стрільби стендової до ХХХІІІ Літніх Олімпійських Ігор-2024, які влітку поточного року прийматиме Париж. На звітному турнірі в складі національної збірної України за путівки до столиці Франції змагалися й двоє представників кафедри стрільби та технічних видів спорту (завідувач – професор Богдан Виноградський) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Надія Булгакова та Андрій Кобзарук.

Свій найкращий результат у кар’єрі продемонстрував у Досі майстер спорту Андрій Кобзарук. Випускник факультету післядипломної та заочної освіти, який виступав на круглому стенді, зумів уразити зі 125-ти мішеней 121. Цей результат дозволив йому не тільки посісти високе 14-те місце серед 136-ти спортсменів, а й виконати норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Магістрантка факультету фізичної культури і спорту, майстер спорту Надія Булгакова виступала у турнірі представниць прекрасної статі на траншейному стенді. У підсумковому протоколі попереднього етапу, на якому визначалися фіналістки, вона посіла 20-те місце серед 79-ти спортсменок. При цьому Надія (на фото нижче) встановила особистий рекорд, уразивши 114 мішеней з 125-ти можливих. Показники почергово кожної з п’яти серій – 24, 24, 21, 21, 24 уражені мішені.

Зазначимо, що Надія Булгакова та Андрій Кобзарук тренуються у заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України зі стрільби стендової Віталія Грибовського, який впродовж 12-ти років (2005 – 2017) за сумісництвом працював викладачем кафедри стрільби та технічних видів спорту нашого закладу вищої освіти.

Додамо, що найближчі міжнародні старти у Надії Булгакової та Андрія Кобзарука, як і в решти членів національної збірної України, уже за десять днів – з 16-го по 25-те травня поточного року в італійському місті Лонато відбудеться Чемпіонат Європи-2024 зі стрільби стендової.

Прокрутити вгору