Боксери ЛДУФК імені Івана Боберського на чемпіонаті України серед студентів завоювали п’ять медалей

У місті Бровари Київської області завершився чемпіонат України з боксу 2023 року серед студентів. За нагороди звітних змагань боролися й студенти кафедри фехтування, боксу та національних одноборств (завідувач – доцент Василь Бусол) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. У підсумку наші боксери здобули п’ять медалей – три срібні та дві бронзові.

Срібною призеркою турніру серед жінок стала студентка першого курсу факультету післядипломної та заочної освіти Софія Турбініна (на фото вище). Змагаючись у ваговій категорії до 48 кг, вона у чвертьфіналі за рішенням арбітрів з рахунком 4:1 здолала супротив господарки рингу, представниці Броварів Київської області Інни Супруненко. Ще більш впевнено 18-річна підопічна випускника нашого Університету, заслуженого тренера України Романа Семенишина перемогла свою суперницю по півфіналу – на два роки старшу за себе Олександру Нечипоренко з Чернігова. Рефері у рингу зупинив поєдинок уже в першому раунді – явна перевага галичанки. І тільки у фіналі Софія Турбініна зазнала невдачі. По завершенні її бою з 23-річною Олександрою Шалімовою із Запоріжжя усі п’ятеро бокових арбітрів одностайно віддали перемогу суперниці Софії.

Дісталася до фіналу, змагаючись у ваговій категорії до 70 кг, й першокурсниця факультету фізичної культури і спорту Анастасія Саранюк (на фото нижче), яка також тренується в Романа Семенишина. Суперницею 18-річної львів’янки в безпосередньому протистоянні за титул чемпіонки України серед студенток та, відповідно, золотої медалі була 20-річна Раїса Піскун з Чернігова. На жаль, у підсумку судді віддали перемогу Піскун…

Ще одну нагороду, бронзову, у змаганнях представниць прекрасної статі вагової категорії до 50 кг, виборола Аліна Кобинець – однокурсниця та однолітка Анастасії Саранюк. Вихованка майстра спорту міжнародного класу Романа Джумана, який диплом про вищу освіту також здобув у стінах нашого Університету, в півфінальному бою зазнала поразки від одеситки Анастасії Коваленко.

У турнірі чоловіків в активі студентів ЛДУФК імені Івана Боберського на звітному чемпіонаті України дві медалі. Зокрема, володарем срібної нагороди, змагаючись у ваговій категорії до 75 кг, став 24-річний магістрант факультету фізичної культури і спорту Дмитро Куля (на фото нижче). Підопічний Романа Джумана свій шлях до медального подіуму розпочав зі стадії 1/8 фіналу, де одностайним рішенням бокових суддів (5:0) переміг 20-річного представника Сум Богдана Друженця. Підняв рефері у рингу руку Дмитра й по завершенні чвертьфінального бою за його участі проти 23-річного боксера із Запоріжжя Максима Літковця.

Виграв Куля і півфінальний бій, де його опонентом був харків’янин В’ячеслав Бригаденко. На превеликий жаль, поставити «золотий» знак оклику у фінальному поєдинку Дмитрові не вдалося. За підсумками вирішального протистояння в боротьбі за титул чемпіона України серед студентів, він поступився 23-річному боксеру з Андріївки Одеської області Максиму Молодану.

Бронзовим призером звітного турніру став інший магістрант факультету фізичної культури і спорту нашого вишу – 23-річний Ігор Христосов, який виступав у категорії до 67 кг. На стадії 1/8 фіналу він одностайним рішенням бокових суддів (5:0) переміг на чотири роки молодшого за себе Ігоря Компанця з Кременчука Полтавської області. Не встояв під тиском атак Христосова у чвертьфіналі й 22-річний Сергій Швець із Умані Черкаської області. Натомість його одноліток із Броварів Київської області Ельвін Алієв став для Ігоря Христосова нездоланною перепоною у півфінальному бою.

Прокрутити вгору