Четвірка акробатів ЛДУФК Імені Івана Боберського посіла третє місце за підсумками Кубка світу сезону-2023

У польському Жешуві відбувся третій, фінальний етап Кубка світу 2023 року з спортивної акробатики. За підсумками трьох етапів у заліку серед чоловічих четвірок третє місце посів український квартет, сформований з представників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – випускників Тараса Яруша, Станіслава Кукурудза і Юрія Пуша та студента третього курсу факультету педагогічної освіти Юрія Савки.

Нагадаємо, Кубок світу 2023 року підопічні викладача кафедри гімнастики нашого Університету (завідувач – доцент Олег Бубела), заслуженого тренера України Костянтина Кукурудза, якому допомагають Галина Бенько та хореограф Анжела Бойко (обидві також заслужені тренери України), розпочали блискучою перемогою на першому етапі, що відбувся у Португалії, в місті Порто. А на другому етапі, який приймало бельгійське місто Пуурс, українські акробати на церемонії нагородження зійшли на «бронзову» сходинку медального подіуму.

Третє місце Тарас Яруш, Станіслав Кукурудз, Юрій Пуш та Юрій Савка посіли й на третьому, заключному етапі у польському Жешуві, де в фіналі змагалися п’ять квартетів. «Бронзовий» результат українцям принесли 27,630 бала за їхній виступ від бригади арбітрів. Наші хлопці на 0,490 бала випередили португальський квартет, який посів четверте місце. ТОП-5 у фіналі замкнули акробати з Великої Британії, які програли українцям 0,710 бала. А перемогу з оцінкою 29,680 бала святкувала четвірка з Китаю, яка продемонструвала неймовірно складну композицію. Срібні нагороди завоював квартет з Ізраїлю, який програв суперникам з Піднебесної 1,420 бала.

У загальному заліку Кубка світу-2023 перемогу святкувала четвірка з Португалії. В активі піренейців 48 очок. На другій позиції, з відставанням на сім очок, команда Великої Британії. Українці замкнули призову трійку, поступившись британцям лише одним турнірним очком. На четвертому місці акробати з Китаю (30 очок), на п’ятому – ізраїльтяни (25) а на шостому – німці (18).

Вітаємо наших акробатів та їхніх тренерів з «бронзовим дублем» на фініші Кубка світу-2023 та бажаємо їм міцного здоров’я, особистого щастя і підкорення нових спортивних вершин на змаганнях найвищого континентального і планетарного рівнів.

Прокрутити вгору