Дівоча збірна України WU-16 з футболу провела тренувальний збір на НСК «СКІФ» ЛДУФК (Фото)

Оновлений склад дівочої збірної України WU-16 (гравчині 2008–2009 років народження) набуватиме міжнародного досвіду на «Турнірі розвитку УЄФА», який відбудеться в період із 17-го до 22-го квітня в Боснії і Герцеговині. У межах підготовки до матчів на Балканському півострові українські дівчата провели короткочасний навчально-тренувальний збір у Львові. Усі тренування «синьо-жовтих» гостинно прийняв затишний стадіон навчально-тренувального комплексу «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

До Львова дівоча збірна України WU-16 з футболу прибула в другій половині дня у п’ятницю, 12-го квітня. Впродовж трьох наступних днів команда проводила тренування на чудово підготовленому зеленому газоні стадіону навчально-тренувального комплексу «СКІФ» (директор – викладач кафедри футболу Василь Івасяк) нашого закладу вищої освіти, який є найстаршим серед діючих стадіонів міста Лева.

На навчально-тренувальний збір головний тренер дівочої збірної України Сергій Сапронов викликав до розташування команди 20-х гравчинь:

воротарки – Анна Харченко («Динамо» Київ), Марія Вакулко («Ліцей» Костопіль), Уляна Соловйова («Дніпро-1» Дніпро);

захисниці – Анастасія Бєлкіна («Кривбас» Кривий Ріг), Вероніка Дерев’янко, Ірина Олійниченко (обидві – «ЕМС-Поділля» Вінниця), Валерія Казіна, Анна Петровська (обидві – ДЮСШ «Поділ» Київ / «Юність» Чернігів), Катерина Деркач («Верес» Рівне), Марія Осадча («Сістерс» Одеса), Ніна Піпченко («Динамо» Київ), Дарина Івасько («Минай»);

півзахисниці – Мілена Іванченко, Кароліна Рубан (обидві – «Кривбас» Кривий Ріг), Адріана Кушнір («Маріуполь»), Евеліна Купцова («Металіст 1925» Харків), Марія Куць («Ворскла» Полтава), Софія Тимошенко (ДЮСШ «Поділ» Київ / «Юність» Чернігів);

нападниці – Дар’я Жукова («Дніпро-1» Дніпро), Каріна Леспух («Минай»).

Останнє тренування у Львові дівоча збірна України провела сьогодні, 15-го квітня, в першій половині дня. Ввечері «синьо-жовті» автобусом відправляються до столиці Польщі Варшави, а вже завтра звідти літаком полетять до Боснії і Герцеґовини – безпосереднього місця проведення «Турніру розвитку УЄФА».

Суперницями українок, окрім команди господарок турніру – збірної Боснії і Герцеґовини, стануть також їхні однолітки з команд Північної Македонії та Словенії. Кожна команда зіграє по три матчі. Зазначимо, що згідно із Регламентом турніру, за перемогу нараховуватимуться три очки, за поразку – нуль, а в разі нічиєї проводитиметься серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримуватиме два очки, а команда, якій не пощастить, – один заліковий бал.

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

17 квітня (середа)

Північна Македонія – Боснія і Герцеґовина

Словенія – Україна

19 квітня (п’ятниця)

Північна Македонія – Україна

Боснія і Герцеґовина – Словенія

22 квітня (понеділок)

Боснія і Герцеґовина – Україна

Словенія – Північна Македонія

Примітка:
час початку матчів – київський

Нагадаємо, дівоча збірна України WU-17 (гравчині 2007–2008 років народження) впродовж 14 – 20 березня в Нідерландах взяла участь у другому раунді відбору чемпіонату Європи 2024 року. Наші гравчині, зазнавши поспіль трьох поразок від команд Нідерландів (0:4), Іспанії (0:2) та Туреччини (0:1), фінішували останніми у своїй групі та вибули до Ліги В наступного циклу – Євро-2025.