Футболісти «Руху» в грі 15-го туру УПЛ-2023/2024 у Києві програли «Динамо»

У 15-му турі чемпіонату України з футболу серед клубів УПЛ сезону-2023/2024 львівський «Рух», в складі якого грає низка студентів кафедри футболу (завідувач – доцент Ігор Лапичак) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, а тренерський штаб сформовано повністю з випускників нашого вишу, в Києві, на стадіоні імені Валерія Лобановського зіграв проти столичного «Динамо» – одного зі своїх прямих конкурентів за місце у зоні єврокубків. Пропустивши по голу на початку та під завісу першого тайму, «жовто-чорні» у підсумку поступилися з рахунком 0:2.

«Динамо» (Київ) – «Рух» (Львів) – 2:0 (2:0)

26 листопада. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок – 15:00. Похмуро. Температура +1˚C

Арбітр – Володимир Новохатній (Черкаси).

Асистенти арбітра: Денис Романов (Дніпро), Денис Сердюк (Полтава).

Четвертий арбітр – Михайло Райда (Закарпатська обл.).

Спостерігач арбітражу – Валерій Курганов (Черкаси).

Арбітр VAR – Юрій Іванов (Донецька обл.).

Асистент арбітра VAR – Володимир Коротін (Черкаси).

Спостерігач арбітражу VAR – Сергій Лисенчук (Київська обл.).

Делегат УАФ – Геннадій Прокопович (Чернігів).

«ДИНАМО»: Бущан, Тимчик, Дячук, Сирота, Дубінчак, Бражко, Шепелєв (Андрієвський, 90), Караваєв (Вівчаренко, 75), Кабаєв, Буяльський, Беніто (Ванат, 61).

Головний тренер – Олександр Шовковський.

«РУХ»: Герета, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Едсон (Підгурський, 26), Таллес (Карабін, 75), Сапуга, Соломон (Климчук, 54), Квасниця, Пастух.

Головний тренер – Віталій Пономарьов.

Голи: Тимчик (6), Кабаєв (43).

«Рух» приїхав завершувати перше коло УПЛ до Києва, де зустрівся із «Динамо». У порівнянні з попереднім переможним матчем проти «Чорноморця», в складі «жовто-чорних» відбулась лише одна зміна – Едсон відбув дискваліфікацію і зайняв у старті місце Підгурського. Крім того, у заявку на матч потрапив лідер «рухівців» Климчук, який пропустив кілька матчів через травму.

Команди розпочали матч на зустрічних курсах, але «Динамо» спіймало львів’ян на помилці та забило швидкий гол уже на 6-й хвилині матчу. Тимчик перехопив передачу Герети і влучно пробив із середньої дистанції у ближній кут воріт, відкривши рахунок у матчі – 1:0.

«Жовто-чорні» могли відігратись після розіграшу стандарту: навіс і Слюбик залишився сам перед воротами киян, але не зміг переправити м’яча у сітку. Натомість наприкінці першого тайму Кабаєв відібрав м’яча неподалік від штрафного майданчика «жовто-чорних», вийшов на ударну позицію та подвоїв перевагу «Динамо» – 2:0.

У другому ж таймі кияни контролювали ситуацію на полі, хоч «Рух» і намагався відігратись. Втім моментам львів’ян не вистачало гостроти у завершальній стадії. Тож у підсумку, поразка команди Віталія Пономарьова з рахунком 0:2.

Зазначимо, що перше коло «Рух» завершив на п’ятому місці, маючи у своєму активі 24 очки. Додамо, що свій наступний матч «жовто-чорні» зіграють у понеділок, 4-го грудня, на виїзді проти луганської «Зорі». Поєдинок на полі стадіону» Авангард» в Ужгороді розпочнеться о 13:00.

ФУТБОЛ. УПЛ2023/2024. РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ 15го ТУРУ

24 листопада (п’ятниця)

«Шахтар» (Донецьк) – «Полісся» (Житомир) – 0:0
19:00. Львів. Стадіон «Арена Львів»

25 листопада (субота)

«Минай» – «Кривбас» (Кривий Ріг) – 0:1 (0:0)
13:00. Минай. Стадіон «Минай-Арена»
Гол: Блізніченко (64).

«Верес» (Рівне) – «Металіст 1925» (Харків) – 4:3 (2:1)
15:00. Рівне. Стадіон «Авангард»
Голи: Шевченко (14), В. Шарай (36), Дахновський (69, пен.), Гайдучик (90) – Борячук (4), Русин (55), Є. Ткачук (59).

«Ворскла» (Полтава) – ЛНЗ (Черкаси) – 0:0
17:00. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського

26 листопада (неділя)

17:00. Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського

27 листопада (понеділок)

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Чорноморець» (Одеса) – 5:2 (1:1)
17:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро-Арена»
Голи: Філіппов (16), Адамюк (49), Лєднєв (59), Танчик (90), Мірошніченко (90+2) – Авагімян (22), Кузик (76).

Матчі «Колос» (Ковалівка) – «Зоря» (Луганськ) та «Олександрія» – «Оболонь» (Київ) перенесено.