Студентів ЛДУФК запрошують до участі в дослідженнях якості життя та стійкості молодих українців під час російсько-української війни

У Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського буде продовжене дослідження, яке стосується якості життя та стійкості молодих українців під час російсько-української війни. Це стало можливим за допомогою гранту від Інституту соціальних досліджень Дюкського університету, який входить у десятку кращих вишів США. Грант отримала професорка кафедри теорії і методики фізичної культури нашого Університету Юлія Павлова спільно з професором Центру дитячої та сімейної політики Санфордської школи державної політики Енн Скіннер.

Проєкт «Ризик і стійкість в Україні: індивідуальні, сімейні та суспільні предиктори адаптації молодих людей» (керівники – професорки Енн Скіннер та Юлія Павлова) передбачає оцінювання адаптації, самопочуття, стресу та інших чинників, критичних для здоров’я молоді. До участі у дослідженні будуть запрошені також батьки молодих людей.

Для реалізації цих завдань будуть об’єднані зусилля науковців з чотирьох українських університетів – Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Тараса Шевченка та Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Отримані дані будуть використані для визначення профілів і предикторів ризику та стійкості, нададуть характеристику ментального здоров’я української молоді під час війни та дозволять зрозуміти які чинники є критичними для формування стійкості молодої людини у загрозливих для життя обставинах. За результатами дослідження у студентської молоді буде можливість дізнатися також рівень стресу за результатами вимірювання показників кортизолу у волоссі.

Запрошуємо студентську громаду нашого Університету долучитися до цього важливого як на регіональному, так і на національному рівні опитування та дізнатися більше про власне самопочуття і рівень стресу.

Більше деталей про опитування та вимірювання рівня кортизолу
ЗА ПОСИЛАННЯМ

Прокрутити вгору