Гандболістки львівської «Галичанки» вшосте завоювали Суперкубок України

У Києві, на ігровому майданчику Палацу спорту минулої суботи, 19-го серпня, відбувся матч за Суперкубок України з гандболу 2023 року серед жіночих команд. Почесний трофей розіграли ужгородські «Карпати» і львівська «Галичанка», склад якої сформовано майже повністю зі студенток та випускниць кафедри спортивних і рекреаційних ігор (завідувач – доцент Валерій Мельник) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

ГАНДБОЛ. ЖІНКИ. СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ2023

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) – 34:27 (14:19)

19 серпня. Київ. Палац спорту. Початок – 17:00

«ГАЛИЧАНКА»: Марія Поляк, Анна Стадник, Тетяна Миколюк – Олеся Дяченко (1 гол), Каріна Здріла (5), Софія Голінська, Анастасія Ткач, Мар’яна Маркевич (2), Юлія Гутник, Ванесса Лакатош, Ірина Прокоп’як (4), Марина Коновалова (3), Катерина Козак (4), Мілана Шукаль (2), Діана Дмитришин (10), Тетяна Поляк (3).

Головний тренер – Віталій Андронов.

Тренери – Тетяна Штефан, Оксана Площинська.

«КАРПАТИ»: Андріана Марцин, Яна Резуменко, Тетяна Готра – Ольга Макаренко, Анна Гававка (3), Тетяна Кильч, Анастасія Свистак, Кот Дар’я (6), Владислава Слободян (6), Валерія Нестеренко (2), Каріна Товтин, Катерина Міхєєва, Тетяна Волубцева, Анастасія Полєтаєва (5), Аліса Петрів, Карина Колодюк (5).

Головний тренер – Борис Петровський.

Перший тайм протистояння за Суперкубок «Галичанка» – «Карпати» залишився за командою з Ужгорода, у воротах якої впродовж усіх 30-ти хвилин чудово діяла Тетяна Готра. Більше того, левову частку своїх голів дівчата із Закарпаття закинули з контратак. Тож перша половина зустрічі абсолютно логічно завершилася з рахунком 19:14 на користь команди Бориса Петровського, який диплом про вищу освіту здобув у стінах нашого Університету.

Другий тайм розпочався ще з двох голів від «Карпат», а відтак перевага команди з Ужгорода збільшилася до семи м’ячів і стала максимальною у матчі – 21:14. Та як виявилося згодом, після цього у матчі усе змінилося. Команда Віталія Андронова додала надійності в обороні, в чому допомогла і воротар Тетяна Миколюк – новачок галичанок. А лідером атаки традиційно уже стала Діана Дмитришин. На позиції диригента атак конструктивно діяла Мар’яна Маркевич, добре працювали обидва краї у львів’янок і бездоганно виконувала семиметрові Каріна Здріла.

До такого розвитку подій «Карпати» виявилися неготовими. Більше того, «Галичанка» у другому таймі помітно краще за своїх суперниць виглядала фізично. Тож в другій 30-хвилинці підопічні Віталія Андронова повністю переграли опоненток. Про це свідчить і рахунок другого тайму – 20:8 на користь львів’янок. А фінальна сирена зафіксувала перемогу «Галичанки» з рахунком 34:27. Тим самим гандболістки з міста Лева виграли цей захоплюючий матч та вшосте стали володарками Суперкубка України.

Прокрутити вгору