Команди ЛДУФК зіграли матчі другого туру групового етапу у Всесвітній університетській шаховій лізі сезону весна-2024

Три команди шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у суботу, 27-го січня поточного року, провели свої поєдинки другого ігрового дня тримісячного марафону Всесвітньої університетської шахової ліги чергового, вже шостого за ліком сезону весна-2024 (COLLEGIATE CHESS LEAGUE – SPRING 2024). Мегатурнір, в якому беруть участь 376 студентських команд з понад 50-ти країн з усіх куточків планети, проводиться під егідою Національної асоціації кіберспорту.

У поєдинках другого туру попереднього групового етапу весняного сезону 2024 року Всесвітньої університетської шахової ліги (COLLEGIATE CHESS LEAGUE – SPRING 2024) під егідою Національної асоціації кіберспорту, команди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського на трьох здобули дві перемоги і зазнали одної поразки.

Зокрема, продовжила свою переможну ходу команда шахістів ЛДУФК–А. Після перемоги у стартовому турі над Технічним інститутом Джорджії (США) з рахунком 9:7, якому два місяці тому наші студенти поступилися у великому фіналі п’ятого сезону Ліги осінь-2023, вони переконливо обіграли команду ще одного американського, цього разу Колумбійського університету. Фінальний рахунок гри – 11.5:4.5 – якнайкраще характеризує хід розвиток подій у зіграних партіях цього матчу.

Вдало склався другий тур і для команди ЛДУФК–В. Зазнавши поразки у першому турі від Північно-Каролінського університету (США) з рахунком 6:10, у другий ігровий день наші шахісти розгромили суперників з Дрексельського університету (США) – 12.5:3.5.

Натомість команда ЛДУФК–С, яка в осінньому сезоні-2023 завоювала головний приз у своєму дивізіоні, зазнала другої поразки поспіль в поточному сезоні весна-2024. Після програшу Південно-Флоридському університету (США), наші студенти поступилися минулої суботи й Бангладешського університету інженерії та технології з Бангладешу. Цікаво, що обидва матчі команда ЛДУФК–С програє з однаковим рахунком – 7:9. Тобто і в першому, і в другому турах наші шахісти поступилися суперникам практично за рівної гри – десь забракло везіння, але певно десь і майстерності та холоднокровності. Тож будемо сподіватися, що в наступних поєдинках вони надолужать втрачене. Адже попереду ще п’ять ігрових днів, а для виходу у чвертьфінальний раунд плей-оф достатньо посісти місце не нижче шостого серед восьми команд своєї групи. Тому головна боротьба однозначно ще попереду. Втім, права на поразку у команди ЛДУФК–С фактично вже немає.

Зазначимо, що у зв’язку з тим, що на наступних вихідних відбудеться міжнародний шаховий турнір «Кубок Гаррі Каспарова», третій тур групового етапу Всесвітньої університетської ліги сезону весна-2024 пройде через два тижні,а саме 10-го лютого. Серед наших суперників наступні виші: ЛДУФК–С – Індійський технологічний інститут в Канпурі (Індія), ЛДУФК–В – Університет Пердью (США), а от ЛДУФК–А зустрінеться з надскладним суперником, одним з лідерів ІІ Дивізіону і одним з найвідоміших вишів світу – Єльським університетом (США).

Нагадаємо, у складах команд ЛДУФК імені Івана Боберського в сезоні весна-2024 грають:

КомандаА

• Прохоров Олександр (аспірант ІІ-го року навчання) – капітан
• Медведик Володимир (ІV курс ф-тет ФКіС) – віцекапітан
• Придун Андрій (ІІІ курс ф-тет ФКіС)
• Лозинський Богдан (ІІ курс ф-тет ФКіС)
• Білецький Дмитро (І курс ф-тет ФКіС)
• Волощук Святослав (І курс ф-тет ФКіС)

 

КомандаВ

• Бондаренко Станіслав (ІІІ курс ф-тет ПО) – капітан
• Дмитрів Роман (ІІ курс ф-тет ПО) – віцекапітан
• Дзюрак Віталій (випускник 2023 року)
• Рушинець Іван (VІ курс ф-тет ФКіС і ф-тет Туризму)
• Вікторія Швець (ІІ курс ф-тет ПтаЗО)
• Гончаренко Ростислав (І курс ф-тет ФКіС)

 

КомандаС

• Погоріла Анна (ІV курс ф-тет ФТЕ) – капітан
• Лазар Станіслав (ІV курс ф-тет ФКіС) – віцекапітан
• Маслієвич Максим (ІV курс ф-тет ФКіС)
• Баклажков Владислав (ІV курс ф-тет ФКіС)
• Малиш Дмитро (ІІ курс ф-тет ФКіС)
• Щербина Максим (ІІ курс ф-тет ФКіС)

Тренер команди – доцент кафедр стрільби та технічних видів спорту і олімпійської освіти, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Антон Литвинець.

 

Додамо, що виступ команд ЛДУФК імені Івана Боберського у Всесвітній університетській шаховій лізі
сезону весна-2024 можна переглядати онлайн за посиланнями:

Нагадаємо, що весняний сезон Всесвітньої університетської шахової ліги під егідою Національної асоціації кіберспорту триватиме з 20-го січня до 6-го квітня 2024 року. За чисельністю студентських команд цьогорічна Ліга стала рекордною в історії виду спорту, адже її учасниками стали 376 студентських команд з понад 50-ти країн світу.

Прокрутити вгору