ЛДУФК імені Івана Боберського проводить набір на курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів вищої, І та ІІ категорій

Факультет післядипломної та заочної освіти Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проводить набір на курси підвищення кваліфікації тренерів-викладачів вищої, І та ІІ категорій. Навчання проводитиметься в період з 28-го лютого 2024 року до 12-го березня 2024 року. По закінченні навчання видається свідоцтво встановленого зразка.

Вартість навчання – 2000 гривень для вищої категорії тренерів-викладачів, 1700 гривень для І категорії тренерів-викладачів, 1500 гривень для ІІ категорії тренерів-викладачів. Оплата може здійснюватися на місці або по перерахунку.

Навчання проходитиме за змішаною (очно-дистанційною) формою.

ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ НА КУРСИ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

• заява з обов’язковим зазначенням телефону та електронної адреси (зразок – на сайті у підрозділі «Навчальна робота» – «Підвищення кваліфікації»);

• копія диплому про вищу фізкультурну освіту;

• довідка (скерування) з місця праці (для працевлаштованих).

Зацікавлених осіб прохання звертатися у деканат факультету післядипломної та заочної освіти ЛДУФК імені Івана Боберського за адресою: вул. Костюшка, 11, місто Львів, 79007, телефон (032) 255-32-05 (головний корпус).

Загальні збори відбудуться 28-го лютого 2024 року о 10:00 (актова зала ЛДУФК імені Івана Боберського, головний корпус).

В.о. декана факультету післядипломної та заочної освіти – доцент, кандидат географічних наук Худоба Володимир Володимирович.

Прокрутити вгору