На стадіоні СКІФ ЛДУФК імені Івана Боберського відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР

У Львові, на бігових доріжках та в секторах для стрибків, метань і штовхання ядра стадіону СКІФ Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського впродовж двох днів, 23-го і 24-го вересня поточного року, відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР. За нагороди вели боротьбу юнаки та дівчата 2006 року народження і молодше. Збірна Львівської області у підсумку зайняла третє місце у загальнокомандному заліку з сумою 574 очки.

Свій внесок в успішний виступ львівської команди на звітних змаганнях зробили й студенти кафедри легкої атлетики (завідувач – доцент Ярослав Свищ) нашого закладу вищої освіти, які в підсумку на рідному стадіоні завоювали дві медалі – одну золоту та одну срібну.

Зокрема, в комбінованій естафеті серед дівчат (100 + 200 + 300 + 400 м) студентка першого курсу факультету педагогічної освіти Юстина Попович (на фото вище – №1406) у складі збірної Львівщини разом з Юлією Єрмак і Анною Хіміч (обидві – Львівський фаховий коледж спорту) та Христиною Лотос (ДЮСШ імені Дмитра Оббаріуса) зійшла на найвищу сходинку медального подіуму. Золоті медалі львівські спринтерки вибороли, показавши найкращий час – 2 хвилини 21,17 секунди. Срібних призерок, квартет з Житомирщини галичанки на фініші випередили на 0,78 секунди. Трійку призерок доповнила збірна Києва – 2 хвилини 24,67 секунди.

Додамо, що Юстина Попович індивідуально змагалася і в бігу на дистанції 400 м з бар’єрами, де посіла шосте місце з результатом 1 хвилина 11,88 секунди. А першою у цьому виді змагань фінішувала Ірина Новак з Миколаєва – 1.06,19). Срібною і бронзовою призерками стали киянка Арина Сущенко та Софія Кононенко з Черкас відповідно, які поступилися чемпіонці 2,07 і 2,90 секунди.

Срібним призером юнацького чемпіонату України став студент першого курсу факультету педагогічної освіти Іван Брус (на фото нижче), який посів друге місце у штовханні ядра. Свій найкращий результат – 15 м 89 см – він показав у своїй шостій, заключній спробі. До «золота», яке виборов представник Дніпра Данило Батарчук йому забракло 15 см. Третю позицію і бронзову нагороду завоював Максим Лаврик з Тернополя із результатом 15 м 25 см.

Достатньо вдало виступив на звітному турнірі й однокурсник Івана Семен Лукасевич, який змагався у секторі для метання спису. Показавши у своїй найкращій, другій спробі результат 45 м 39 см, він у підсумковому протоколі замкнув ТОП-6. Від третьої, «бронзової» позиції, яку обійняв його товариш по збірній Львівської області Данило Дмитерко, Семена відділили 1 м 55 см. Срібним призером, метнувши спис на 48 м 42 см, став киянин Олексій Сладков. А титул чемпіона України більш ніж впевнено завоював Сергій Шмиголь з Полтави, який виграв «золото» з результатом 60 м 70 см.

Справжньою родзинкою змагань на стадіоні СКІФ впродовж звітних змагань став юнацький рекорд України в спортивній ходьбі на дистанції 5000 м. Хмельничанин Роман Горбачов удруге впродовж нинішнього літнього сезону покращує національне досягнення в спортивній ходьбі у віковій категорії серед юнаків U-18 на дистанції 5000 м, довівши його до результату 21 хвилина 00,80 секунди.

Додамо, що викладачі та студенти другого – шостого курсів кафедри легкої атлетики нашого Університету долучились до організації, проведення і суддівства звітних змагань на рідному стадіоні СКІФ.

Прокрутити вгору