Олена Городна: «Дві «бронзи» чемпіонату світу мотивують працювати, щоб наступні медалі були золотими»

19-річна українська біатлоністка Олена Городна закінчила літній чемпіонат світу-2023 в словацькому Брезно-Осрблі з двома бронзовими медалями, які завоювала в змаганнях серед юніорок у суперспринті та в гонці переслідування. Своїми враженнями від другої «бронзи» та чемпіонату світу загалом студентка другого курсу кафедри зимових видів спорту (завідувач – доцент Орест Стефанишин) Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського поділилася із журналістами.

– Олено, вітаємо із другою нагородою чемпіонату світу. Поділіться своїми враженнями. Наскільки задоволені своїм результатом?
– Дякую. Чесно кажучи, дуже рада, що вдалося здобути дві медалі на цьому чемпіонаті світу. Це для мене є мотивацією, показує, що я на вірному шляху. Треба працювати далі. Щоб наступні нагороди були золотими.

– Як працювалося в гонці переслідування на трасі і на рубежі? Були помилки, що заважало – вітер, погода?
– Помилки завжди були, є й будуть. З кожним стартом ми намагаємось уникати їх, працюємо, щоб в майбутньому помилок не було. У гонці переслідування мені не сподобалася моя робота на вогневих рубежах, особливо на стійці. Розумію, що багато ще треба працювати, щоб бути задоволеною своєю роботою.

– Ви напевно бачили, що йдете третьою, боретеся за медаль. Що було на останній стрільбі – хвилювання чи ви намагалися не думати про це?
– Завжди є такі думки, стараюсь їх уникати та не скажу, що я вже думала про медаль. Просто не справилася зі стрільбою.

– А в який момент зрозуміли, що медаль таки буде?
– Вже, коли виїхала зі штрафного кола.

– Ви досить таки рівно пройшли цей чемпіонат. Навіть у спринті зовсім трішечки не вистачило до медалі – четверте місце. Як після цих трьох гонок оцінюєте свій виступ, свій стан?
– Цим чемпіонатом я задоволена. Я не вийшла тут з топ-6, якщо брати до уваги і кваліфікацію у суперспринті. Це доводить, що є майбутнє, є над чим працювати.

– Які плани після цього чемпіонату світу?
– Ми приїхали додому на тиждень, відпочиваємо. Потім поїдемо у Сянки на тренувальний збір, там проходитиме і дорослий літній чемпіонат України. А вже після нього вирушаємо на тренувальні збори за кордон готуватися до нового зимового сезону.

 

За матеріалами biathlon.com.ua

Прокрутити вгору