Переможна хода ЛДУФК імені Івана Боберського у Світовій Університетській шаховій лізі сезону осінь-2023 триває

Команди шахістів Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського продовжують переможну ходу на арені Світової Університетської шахової ліги сезону осінь-2023 (Collegiate Chess League – Fall Season – 2023), організатором змагань якої є Національна асоціація університетського кіберспорту (The National Association of Collegiate Esports – NACE). До слова, наш Університет єдиний представник з України на престижному шаховому форумі за участю 360 студентських команд зі всіх куточків світу.

У заключний день вересня шахісти ЛДУФК імені Івана Боберського в рамках другого туру групового етапу вибороли надскладну звитягу в ІІ дивізіоні з рахунком 9:7 (команда ЛДУФК-А, капітан – аспірант другого року навчання Олександр Прохоров) та достатньо переконливу перемогу у XVІІІ дивізіоні з рахунком 11,5:4,5 (команда ЛДУФК-С, капітан – студент ІV курсу факультету фізичної культури і спорту Станіслав Лазар), що дозволило обом нашим командам очолити турнірні таблиці в своїх дивізіонах. На жаль, минулої суботи наші шахісти вперше відчули й гіркоту поразки у ІV дивізіоні з рахунком 3,5:12,5 (команда ЛДУФК-В, капітани – студенти Станіслав Бондаренко і Роман Дмитрів, які навчаються на третьому та другому курсах факультету педагогічної освіти відповідно).

У другому турі Світової Університетської шахової ліги сезону осінь-2023
командам ЛДУФК ім. І. Боберського протистояли такі виші
:

▶ у ІІ дивізіоні Мюнхенський технічний університет (м. Мюнхен, Німеччина) – єдиний технічний університет Баварії і один з найбільших закладів вищої освіти у Німеччині;

▶ в ІV дивізіоні Північно-Східний університет (м. Бостон, США) – приватний дослідницький університет, який знаходиться у штаті Массачусетс;

▶ у XVІІІ дивізіоні Браунський університет (м. Провіденс, США) – один з найпрестижніших та найстаріших університетів США, який розташований у штаті Род-Айленд. Браунський університет входить до елітної «Ліги плюща», у складі якої одні з кращих університетів світу, а саме – Корнелльський, Колумбійський, Принстонський, Пенсильванський, Єльський та Гарвардський.

Після звітного, другого туру наш Університет (команда ЛДУФК-А) очолює турнірну таблицю в ІІ дивізіоні (група «В»). Другу і третю сходинку посідають Технологічний інститут Джорджії зі США (Georgia Institute of Technology) та Університет Макгілла з Канади (Mcgill University).

Перемога в цьому турі дозолила очолити верхівку турнірної таблиці ще одній нашій команді (ЛДУФК-С) у XVІІІ дивізіоні (група «В»). Слідом за нашими шахістами йдуть Університет штату Міссісіпі зі США (Mississippi State University) та Оттавський університет з Канади (University of Ottawa).

Після прикрої поразки у IV дивізіоні від Північно-Східного університету зі США (Northeastern University) команда ЛДУФК-В посідає четверте місце.

Нагадаємо, що тренером наших команд є кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедр олімпійської освіти і стрільби та технічних видів спорту Антон Литвинець.

Прокрутити вгору