Студенти ЛДУФК – переможці змагань зі спортивного (пішого) туризму «ПІКУЯНА – 2023» (Фото)

У рамках проведення традиційної та щорічної «Першості Львівської області зі спортивного (пішого) туризму «ПІКУЯНА – 2023», що відбулася у період з 26-го по 28-е жовтня 2023 року, брала участь й команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, сформована зі студентів факультетів педагогічної освіти та туризму.

До змагань загалом було залучено близько 200 учасників. А на загальну перемогу претендували команди Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, пластуни Львівської округи, а також ветерани туризму й альпінізму.

До команди нашого Університету було залучено студентів факультету педагогічної освіти (спеціальність 014 «Середня освіта») та факультету туризму (спеціальності 073 «Менеджмент», 241 «Готельно-ресторанна справа», 242 «Туризм і рекреація»).

Зазначимо, що через несприятливі погодні умови, окремі команди знялися зі змагань. Натомість двадцятеро студентів нашого Університету, попри негоду та великі труднощі під час проходження змагального маршруту, подолали 45 км за три дні та в підсумку фінішували вчасно у встановленому місці, відповідно до регламенту та правил змагань.

Тож збірна команда Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського стала абсолютним та беззаперечним переможцем звітних змагань!

Висловлюємо вдячність за співпрацю та допомогу Львівській обласній федерації спортивного туризму за традиційно цікавий, відмінно організований, безпечний та професійний захід.

Окрема подяка за підготовку, особисту участь та безпосереднє керівництво командою нашого Університету Костянтину Лабарткаві – викладачу кафедри спортивного туризму.

Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Прокрутити вгору