Вітання з 55-літтям Богдану Ігорю Орестовичу!

Сьогодні, 8-го листопада 2023 року, свій 55-літній ювілей відзначає старший викладач кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, майстер спорту з карате, заслужений тренер України, багаторічний тренер національної та студентської збірних країни, володар міжнародної тренерської ліцензії з карате Богдан Ігор Орестович – один з провідних фахівців України, ім’я якого добре знають далеко за межами нашої країни і який вже понад три десятки років працює в нашому Університеті.

Вельмишановний Ігорю Орестовичу, з нагоди Вашого ювілею, Ректорат та увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну високоефективну педагогічно-викладацьку й наукову діяльність і тренерську роботу, а також вагомий особистий внесок у розбудову галузі фізичної культури і спорту загалом та розвиток карате в Україні зокрема.

Окрема подяка за Вашу спортивну діяльність. Полюбивши в юності карате, яке стало для Вас справою життя, Ви досягли рівня майстра спорту, двічі вигравали «золото» на національних чемпіонатах України. Ще більш вагомих здобутків Ви досягли як тренер, ставши одним з найкращих фахівців карате. Не можна не виокремити той факт, що Ви – один з небагатьох спеціалістів не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні, хто високоефективно поєднує теорію з практикою. Займаючись науковими розробками розвитку карате, ви підготували й цілу плеяду висококласних каратистів: вісім членів збірних України, одного майстра спорту міжнародного класу, 16 майстрів спорту. Саме Ваша вихованка Катерина Крива у 2017 році стала першою каратисткою в історії українського спорту, яка на чемпіонаті Європи виграла «золото» в особистій та командній першостях. А загалом за свою кар’єру на чемпіонатах світу і Європи та на етапах Кубка світу вона завоювала понад два десятки нагород. Серед останніх здобутків Ваших учнів слід відзначити «срібло» Юрія Мосійчука на V Європейських Університетських іграх-2022 в польському місті Лодзь. Друге місце він посів і цього року на ІІ Європейських іграх-2023 зі спортивних одноборств у столиці Хорватії Загребі. На цих змаганнях бронзовою призеркою стала й Ксенія Коломійцева. А зважаючи на Вашу тренерську творчість та невичерпну життєву енергію і жагу до перемог, немає найменших сумнівів, що Ваші учні, захищаючи спортивну честь синьо-жовтого прапора та нашого Університету, ще багато років будуть сходити на медальний подіум найпрестижніших змагань як всеукраїнського, так і континентального й планетарного рівнів.

Напевно найкращим свідченням Вашої високої тренерської майстерності є той факт, що минулого, 2022 року Вам було присвоєно звання «Заслужений тренер України» (хоча насправді, на нашу думку, це мало статися кількома роками раніше). А підтвердженням цього є ціла низка Ваших державних, галузевих та громадських відзнак і нагород: «Відмінник освіти України» (2003), «Почесний працівник фізичної культури і спорту України» (2006), Почесні Відзнаки Української федерації карате «За вагомий внесок у розвиток карате України» (2015, 2018), «Кращий тренер України з карате за версією Української Федерації карате» (2015), Подяка Національного олімпійського комітету України (2017), Кращий тренер України травня 2017 за версією Національного Олімпійського Комітету України, Почесна грамота Міністерства молоді та спорту України (2018), Грамота Львівської обласної державної адміністрації (2018), «Знак пошани» Міністерства молоді та спорту України (2021).

Вітаючи Вас з ювілеєм у цей неймовірно складний час для українського народу, який ось уже 623-й день веде героїчну боротьбу з клятими москалями-загарбниками за свободу і незалежність та суверенітет і цілісність нашої Держави, перш за все бажаємо Вам мирного неба, витримки і віри в нашу неминучу спільну Перемогу, стійкості та міцності духу!

Звісно, як і годиться на уродини, а тим паче на ювілейні, бажаємо Вам й міцного-міцного здоров’я ще не на один десяток років, справжньої любові та підтримки в усьому від рідних і близьких та родинного щастя, щирості й поваги від колег по роботі, студентів і усіх, хто Вас оточує, матеріального достатку і затишку, а також творчих звершень у педагогічно-викладацькій діяльності й науковій роботі та нових гучних перемог Вашим підопічним на змаганнях найвищого всеукраїнського, європейського і світового рівнів!

55 – дуже красиве і символічне число. Значить, його володар – двічі відмінник, який наразі уже виконав п’ять десятирічок і ще одну п’ятирічку. І тепер заслуговує нагороди, визнання і звання «Народний улюбленець». Тим паче, що в свої 55 за паспортом, Ви виглядаєте просто чудово – на всі 25! Ну максимум на 29! Тож таким залишайтеся й надалі – свіжим та легким, граціозним і бадьорим! Живіть радісно ще стільки ж років і нехай кожен день дарує Вам порцію приємних емоцій, радісних переживань, щасливих зустрічей і нехай збудеться все, про що Ви мрієте!

Бажаємо Вам залишатися впродовж ще багатьох років при силі і бадьорості, радіти новим зустрічам та перемогам, з легкістю відпускати всі тривоги й образи з серця, з цікавістю і натхненням входити в новий день. Збагачення Вам духовного і матеріального, радості в домі, на роботі і в навколишньому світі. Прекрасного самопочуття, великого натхнення і постійних надзвичайних подій. Будьте любимі та щасливі і нехай Вас супроводжують тільки щасливі моменти, прекрасний настрій і повага!

З ювілеєм Вас та многая літа, шановний Ігорю Орестовичу!
І нехай Господь береже Вас, усіх Ваших рідних та близьких і нашу рідну Неньку Україну!

Прокрутити вгору