Участь ЛДУФК імені Івана Боберського у проекті з розвитку потенціалу вищої освіти

У рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти за програмою Erasmus+ (ERASMUS-EDU-2024-CBHE-STRAND-2), у січні 2024 року кафедра економіки та менеджменту Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського разом із партнерами з України та з за кордону створила консорціум задля розробки спільного проекту під назвою «Green Digital Leap: Advancing Ukrainian Higher Education for Sustainable Futures (GDLeaP)».

Проекти з розвитку потенціалу вищої освіти базуються на обміні досвідом і кращими практиками різних країн світу з метою підтримки реформ задля підвищення якості вищої освіти, зближення і зрозумілості систем вищої освіти у всьому світі.

Координатором проекту є професор Мацей Пєтржиковський з Познанського університету економіки та бізнесу (Польща). Від ЛДУФК імені Івана Боберського робочу групу проекту очолює професор Наталія Павленчик – завідувач кафедри економіки та менеджменту. До складу групи увійшли: Володимир Дудюк – доцент кафедри економіки та менеджменту, Володимир Ковалишин – доцент кафедри спортивного туризму, Анатолій Павленчик – доцент кафедри інформатики та кінезіології, Дмитро Петришин – викладач кафедри економіки та менеджменту, Лілія Бедрій-Ферцак – начальник відділу міжнародних зав’язків, Мар’яна Бабич – спеціаліст відділу міжнародних зав’язків.

Українські партнери проекту:

• Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя
• Національний університет «Одеська політехніка»
• Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
• Луцький національний технічний університет
• Київський національний університет технологій та дизайну
• Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
• Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (Україна).

Зарубіжними партнерами стали:

• Політехнічний університет Марке (Італія)
• Організація EFMD AISBL (Бельгія)
• Папський університет Комільяс (Іспанія)

Цілі проекту:

• Підвищення адаптивної спроможності українського сектора вищої освіти для цифрової та зеленої трансформації.
• Підвищення ефективності освітнього процесу в Україні.
• Сприяння трансформації академічного мислення.

Проект подано на конкурс у лютому 2024 року. Його результати будуть відомі через декілька місяців.