Вітання колективу ЛДУФК імені Івана Боберського з Великоднем!

Найщиріші привітання колективу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з нагоди світлого свята Воскресіння Христового!

Шановні колеги і співробітники,
дорогі студенти та випускники ЛДУФК!

Щиросердечно вітаємо Вас із величним, світлим та радісним святом Христового Воскресіння! Нехай у цей надзвичайно важкий час в історії нашої Незалежної Держави Великодні дзвони додадуть кожному з нас мужності, сили і впевненості, як і в перемозі світла над темрявою, у нашій неминучій звитязі на полі бою над ордою рашистських загарбників та зміцнять нас у Вірі, Надії й Любові!

Сьогодні, у Свято Христового Воскресіння минає 417-й день нашої нескореності та незламності ненависним усьому демократичному світові московітам, які розпочали цю загарбницьку війну без найменших сумнівів, що за лічені дні поставлять нас на коліна. Та реалії життя виявилися дещо іншими…

Ми стоїмо! Вистоїть й Україна! Більше того, нині уже практично кожен українець стовідсотково вірить у нашу перемогу, до якої нас наближає кожен черговий день війни. А наша звитяга над клятим супостатом – лише питання часу.

Тож у цей світлий і урочистий день Пасхи бажаємо Вам добра, благополуччя і миру! Нехай Ваше життя оновиться разом із приходом весни, а почуття світлої радості, незважаючи ні на що, ніколи не покидає душу. Бажаємо гармонії, великої любові, родинного затишку і щастя!

Нехай це величне свято наповнить серце кожного з Вас світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Радості Вам, здоров’я, добробуту і благополуччя. Нехай ангел охоронець оберігає Вас від усіх негараздів. Думки нехай будуть світлими, а щастя в дім приходить із кожним новим світанком.

Бажаємо успіхів і злагоди у сім’ях, щастя і добробуту в кожній родині, міцного здоров’я Вам та Вашим рідним, миру і спокою в Україні та в усіх куточках нашої прекрасної планети! Божої ласки усім нам!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Щасливих і спокійних Великодніх свят та мирного неба!

Слава Україні! Героям слава!

З Воскресінням Христовим
Від душі Вас вітаємо,
Жити в радості та любові
Щиро вам бажаємо!

Запашною нехай буде
Великодня Паска
І до віку буде з Вами
Світла Божа ласка!

Хай Божа матір Вас охороняє,
А Дух Святий здоров’я посилає.
Господь дарує Ангела з небес!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

Прокрутити вгору