Вітання з ювілеєм Оксані Датчишин!

Сьогодні, 15-го травня, свій ювілей відзначає провідний фахівець експлуатаційно-технічного відділу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Оксана Гаврилівна Датчишин – висококласний та відповідальний спеціаліст, дуже добра, скромна і чуйна та завжди привітна Людина з великої літери, прекрасна мати й бабуся та по-справжньому красива в усіх значеннях цього слова Жінка, яка вже понад три десятиліття працює в нашому закладі вищої освіти.

Вельмишановна Оксано Гаврилівно, у цей святковий весняний день, з нагоди Вашого ювілею Ректорат та увесь колектив нашого університету висловлюють Вам свої щиросердечні вітання та низько уклінну подяку за багаторічну сумлінну працю та вірність нашому навчальному закладу, який став для Вас першим і наразі єдиним місцем праці. Впродовж більше ніж тридцяти років Ви працювали на кількох посадах і на кожній з них зарекомендували себе висококваліфікованим фахівцем – завжди якісно, своєчасно й добросовісно, як і належить справжньому професіоналу своєї справи, виконували свої функціональні обов’язки. При цьому завжди ввічливо і дуже доброзичливо ставилися як до колег по роботі, так й до студентів, тим самим заслуживши і в одних, і в других авторитет та повагу.

Окрема подяка за Ваше рідкісне вміння створювати довкола себе позитивну атмосферу. У спілкуванні Ви завжди привітні, доброзичливі, коректні, маєте прекрасне почуття гумору та володієте вмінням, при потребі, буквально однією фразою підняти настрій у співрозмовника. А Ваша чарівна посмішка – це просто щось, або як нині модно казати – ваууууу!!!… Тож без найменшого перебільшення нині дуже важко без Вас уявити не лише експлуатаційно-технічний відділ, а й загалом колектив нашого університету і ми дуже надіємося, що Ви в ньому будете ще не один десяток років.

Дорогенька Оксано Гаврилівно, у день Вашого безперечно красивого ювілею, традиційно для подібних дат, в першу чергу бажаємо Вам на багато-багато років міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії, наснаги у всіх Ваших добрих справах, а також, зважаючи на неймовірно важкий час, який нині переживає увесь український народ, мирного неба та якомога швидшої, а головне, повної перемоги Збройних Сил України над проклятими усім цивілізованим світом москалями.

Звісно, хочемо Вам побажати й справжнього кохання і простого жіночого щастя, любові та підтримки в усьому від доньок і зятя, якомога більше радостей й утіх від онуків та родинного затишку, щирості і поваги від усіх, хто Вас оточує, а також плідних й цікавих, але водночас спокійних трудових буднів та матеріального достатку і добробуту. А ще бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення і превеликої любові до різнобарвних сторін земного життя! А також – вдалих днів, хороших новин, приємних подій та невичерпного оптимізму!

Нехай всі заповітні мрії здійсняться в цей ювілей, нехай багато світлих митей його супроводжують, щоб Ви були щасливою по життю! А вік нехай залишається лише цифрою в паспорті, нехай душею веселої дитини та серцем закоханої юності живе, як і раніше, Ваша натура! Нехай яскраві фарби життя не тьмяніють, нехай Вами керує любов, а доля щодень дарує Вам безліч приводів для радості і щастя!

Бажаємо Вам, аби кожна приємна миттєвість надихала Вас до щирих посмішок і радісних почуттів і кожна близька та дорога людина стає для Вас джерелом мотивації й натхнення. Нехай кожна сторінка у Вашому житті буде цікавою і особливою завдяки цінностям, вчинкам та мріям. Нехай здійснюються всі Ваші побажання й очікування. Нехай яскравими і насиченими будуть усі подальші роки Вашого життя!

Хочемо у цей святковий весняний день побажати Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і обов’язкового їх здійснення в реаліях життя! Хай кожен новий день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Ще раз гарного Вам здоров’я і позитивного духу, багато-багато щасливих днів і максимальних порцій бадьорого настрою. А ще нехай з Вами завжди будуть поряд рідні й близькі, приносячи у Ваш будинок незабутні емоції, затишок та душевну теплоту!

З Ювілеєм Вас та многая літа, шановна Оксано Гаврилівно!
І нехай Господь та Матінка Божа бережуть Вас і Ваших рідних й близьких
та нашу одну на всіх Неньку Україну!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Ще довго-довго дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно хай до хати заверта!

Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.

Бажаємо сонця, весняного цвіту
Хай ранки Ваші будуть сонцем зігріті
Нехай Вам у будні і свята
Лиш радісна вістка приходить до хати.

Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до Вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
Господь дарує довгих-довгих літ!

Прокрутити вгору