Вітання з ювілеєм Зоряні Буняк!

Сьогодні, у перший календарний день нового 2024 року, ювілей зустрічає головний бухгалтер Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – Буняк Зоряна Мирославівна – висококваліфікований і відповідальний фахівець, а головне, порядна й доброзичлива людина, чудова дружина, мати і бабуся та красива в усіх значеннях цього слова жінка, яка працює у нашому виші без малого вже три десятки років!

Шановна Зоряно Мирославівно, з нагоди ювілею Ректорат і увесь колектив нашого Університету висловлюють Вам свої низько уклінні вітання та щиросердечну подяку за багаторічну сумлінну працю, упродовж якої Ви завжди якісно та добросовісно виконуєте свої професійні обов’язки.

Закінчивши навчання в Національному університеті «Львівська політехніка», Ви з 1-го червня 1994 року й до нині працюєте в нашому закладі вищої освіти. За цей час Ви пройшли шлях від фахівця-початківця до головного бухгалтера і в значній мірі саме завдяки Вашому професіоналізму, досвіду та мудрості, незважаючи на усі складнощі та проблеми, які вже не один рік переживає наша багатостраждальна держава, наш університет у фінансовому плані, як то кажуть, доволі твердо стоїть на ногах. І за це Вам низький уклін від усього нашого колективу! При цьому необхідно відзначити Ваше ввічливе і доброзичливе ставлення як до колег по роботі, так й до студентів. Тим самим і в одних, і в других Ви заслужили авторитет та повагу.

У цей святковий день, шановна Зоряно Мирославівно, бажаємо Вам від щирого серця міцного-міцного здоров’я на ще не одне десятиліття, любові та підтримки в усьому від рідних і близьких, щирості та поваги від колег по роботі й усіх, хто Вас оточує. Нехай збудуться всі Ваші мрії і нехай успіх, радість та натхнення стануть постійними супутниками по життю. Нехай голова паморочиться тільки від надлишку захвату, енергії та щастя. Бажаємо, щоб завжди оточували Вас радісні та щирі посмішки рідних.

Більшість жінок полюбляють казати, що їм для щастя багато не потрібно. Але ми хочемо побажати Вам усіх земних благ, якими Всевишній може Вас нагородити: здоров’я та краси, щастя і радості, взаємної любові та відданої дружби, людського тепла і внутрішньої гармонії, невичерпного терпіння та жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і найпрекрасніших фантазій, творчого натхнення та езотеричного благословення у всіх починаннях! Нехай найпотаємніші Ваші мрії неодмінно збуваються, а всі бажання дивуватимуться від можливостей!

Для жінок так важливо мати міцне здоров’я, жіноче щастя, багато радостей в житті, а також ніколи не сумувати та якомога частіше радіти. Нехай все у Вас складається вдало і гармонійно, нехай життя буде сповнене квітами та піснями, яскравими фарбами і тільки виключно хорошим настроєм. Нехай кожен день починається тільки з радісної усмішки, веселого сміху і з позитивного настрою. Бажаємо якомога менше занепокоєння в житті, натомість більше радощів і чудес! Нехай така чудова і правдива жінка не знає прикрощів і завжди буде оточена любов’ю, турботою та простим людським щастям!

З Ювілеєм Вас і многая літа, шановна Зоряно Мирославівно!

За роком рік життя невпинно лине,
Дарує весен веселковий час,
У цю прекрасну ювілейну днину
Вітання щирі Ви прийміть від нас!

Хай сонечко світить із ясного неба,
Бажаємо всього, чого тільки треба.
Хай Господь дарує довгого віку,
В усьому удачу і щастя без ліку.

Хай обминають дім Ваш тривоги,
Квітами гарними проляжуть дороги,
Щоб серце Ваше зігрівало тепло,
Щоб Ви завжди в душі відчували добро.

Краси і наснаги, здоров’я без ліку
І ніжності в серці бажаєм до віку.
А ще, щоб Ви виграли джекпот
І от тоді стовідсотково все буде ОК!

Прокрутити вгору