З прийдешнім Новим 2024 роком!

Щиросердечні привітання від Ректорату Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського професорсько-викладацькому складу, студентам, магістрантам, аспірантам, випускникам та усьому колективу нашого закладу вищої освіти з нагоди прийдешнього Нового 2024 року!

Шановні колеги, дорогі здобувачі вищої освіти!

Прийдешній Новий 2024 рік, як і тиждень тому Різдво Христове, український народ зустрічає в умовах повномасштабної війни, яка триває уже 676-й день. Тож перш за все бажаємо Вам усім, як зрештою і нам також, мирного неба, витримки і віри в нашу неминучу Перемогу над ненависним супостатом з проклятої усім демократичним світом московії, стійкості та міцності духу!

Нехай 2024 рік подарує лише щастя та добробут, у серці палає яскравий вогонь любові, а вдачі та везіння достатньо буде на увесь новий рік та щонайменше прийдешнє століття. Нехай веселі дзвіночки наповнять серце радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію. Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати нових успіхів та здійснювати свої мрії у новому році.

Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік. Нехай він буде добрим та щасливим, нехай Всевишній подарує ключ до здійснення заповітних мрій, нехай Ваші душі сяють радістю, немов новорічна ялинка яскравими вогнями, а Ваші очі блищать від щастя, наче сніг узимку на сонці.

Новий 2024 рік нехай стане Вам справжнім святом, щоб Ви були щасливі і багаті, щоб співали багато радісних пісень і кожен день дякували Богу. Хай всі Ваші рідні будуть здорові, а в сім’ї та на роботі все буде чудово. Нехай Вас люблять та завжди цінують усі, хто Вас оточує. Добра, радості та процвітання усій Вашій родині!

У ніч новорічну бажаємо кожному українцю добробуту, щастя і слави довічно та щоб наш рід козацький прославив планету! Бажаємо кожному нового злету, щоб найзаповітніші мрії здійснились, роки додавались і щоб в кожній родині весілля гулялись та якомога частіше народжувалися козаки і козачки! Бажаємо усім замети усмішок, хурделиці сміху та застілля святкового всім нам на втіху.

З Новим роком і нехай Господь береже Вас усіх, Ваші родини та нашу Неньку Україну!

Христос Народився! Славімо Його!

Шановні студенти та колеги,
Ми дуже раді привітати Вас.
Полиште справи всі й на столі папери,
Бо приходить Новий Рік до нас!

Залиште в стороні Ви кризу,
Та курсом сильно так не переймайтесь,
Не думайте, що гривня йде до низу,
Та паніці не дуже піддавайтесь.

А будьте Ви до свят готові,
В цей радісний та новорічний час,
Хай Вам щастить! Будьте здорові!
Вітаєм з Новим роком Вас!

З Дракона роком Вас вітаємо,
Здоров’я, щастя Вам бажаємо,
Веселих та щасливих море днів,
Прегарних і ласкавих слів.

Вина шампанського п’янкого,
Цілунків від свого коханого,
В роботі успіхів шалених,
В кишені папірців зелених.

В рік Дракона лише смійтеся!
Подружіться з ним – не бійтеся!
Вас нехай він не лякає,
Вам лиш щастя присилає!

Рік Дракона – рік щасливий,
Всі про це говорять нині.
Хай іде він неквапливо
І принесе нам справжнє диво!

Прокрутити вгору