Захищаючи рідну землю, на війні з москалями загинув Олександр Сукневич – колишній студент ЛДУФК імені Івана Боберського

У другий календарний день нового 2024 року надійшла чергова страшна звістка з фронту: боронячи Батьківщину від російських окупантів з клятої московії на східному напрямку, на 26-му році життя загинув Сукневич Олександр Леонідович – колишній студент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат в майстри спорту України з боксу.

Олександр Сукневич народився у Львові 28-го липня 1998 року. З раннього дитинства вирізнявся серед однолітків високою руховою активністю, а згодом полюбив заняття спортом. Навчаючись у середній загальноосвітній школі №72, розпочав займатись боксом у групі відомого тренера Василя Шана, який вищу освіту здобув у стінах нашого закладу вищої освіти.

Отримавши атестат про середню освіту, Сашко продовжив навчання на факультеті фізичної культури та спорту ЛДУФК імені Івана Боберського. Впродовж занять боксом, неодноразово ставав переможцем і призером чемпіонату Львівської області та низки всеукраїнських турнірів.

Після завершення навчання проходив військову службу в Яворові та Рівному, але згодом через стан здоров’я був звільнений з лав Збройних сил України у запас. Повернувшись до цивільного життя, працював торговим представником на одному з підприємств Львова.

Із початком повномасштабного вторгнення варварів-окупантів з проклятої усім демократичним світом московії на українську землю, став на захист Батьківщини від російських окупантів до лав 42-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку. Загинув у вівторок, 2-го січня 2024 року.

Прощання та чин похорону Олександра Сукневича відбулися сьогодні, 8-го січня. Поховали Героя у рідному Львові, на Личаківському кладовищі…

Вічна та світла пам’ять Герою,
який захищав рідну Неньку Україну і кожного з нас!

P.S. Ректорат та професорсько-викладацький склад, студенти і випускники та увесь колектив ЛДУФК імені Івана Боберського сумують з приводу загибелі Олександра Сукневича та висловлюють свої щирі співчуття рідним і близьким, друзям та Побратимам Героя…

Слава Україні! Героям Слава! Все буде Україна!
Герої не вмирають!

Прокрутити вгору