Делегація ЛДУФК – учасник IV Міжнародного конгресу «Актуальні питання фізичної культури, спорту та ерготерапії»

Делегація Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у складі в.о. проректора з науково-педагогічної роботи і міжнародних зв’язків, професора Мар’яна Пітина та завідуючого кафедрою спортивних і рекреаційних ігор, доцента Валерія Мельника бере участь у IV Міжнародному конгресі «Актуальні питання фізичної культури, спорту та ерготерапії», який розпочався в Чернівцях напередодні, у четвер, 11-го квітня поточного року.

У заході, що відбувається в змішаному форматі, беруть участь понад 250 науковців із 30-ти закладів вищої освіти семи кран світу.

Додамо, що міжнародна конференція у столиці Буковини завершиться сьогодні, у п’ятницю, 12-го квітня поточного року.