ЛДУФК імені Івана Боберського – переможець конкурсу Партнерських проєктів програми «RITA – Зміни в Регіоні» (Фото)

Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського у партнерстві з Товариством AZS WSG (що входить у склад Групи WSG, Бидгощ, Польща) та кількома закладами вищої освіти України став переможцем у конкурсі Партнерських проєктів програми «RITA – Зміни в Регіоні».

Проєкт в рамках конкурсу RITA – Партнерські проєкти розроблені Fundacja Edukacja dla Demokracji – Program RITA – Przemiany w regionie під назвою «Ukraińskie centrum terapii zajęciowej poprzez gry adaptacyjne» (Український центр ерготерапії засобами адаптивних ігор), що реалізується спільно з Польським партнером – Stowarzyszenie AZS WSG (м. Бидгощ).

У цьому спільному проєкті українськими партнерами виступають:

▶ Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського (координатор – професор Юрій Бріскін);

▶ Харківська державна академія фізичної культури (координатор – професор Катерина Мулик);

▶ Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» (координатор – старший викладач Ігор Петрук).

На першому етапі координатори разом із студентами пройшли навчання в місті Бидгощі (Польща), де ознайомилися з правилами ігор Джаколло, Кульбуто, Корнхол, Пака Лака, Бочча, Еластік та навчилися використовувати ігри у роботі з людьми різного віку. По завершенню першого етапу учасники проєкту отримали відповідні сертифікати.

Результатом реалізації проєкту має стати відкриття «Польсько-українського адаптаційного центру» у місті Львові на базі нашого Університету та робота цього центру, який забезпечить створення місця для ерготерапії з використанням методу адаптивних ігор, в яких внутрішньо переміщені особи, мешканці міста, студентська та шкільна молодь зможуть регулярно і безкоштовно брати участь.

Ці заходи спрямовані на зменшення негативних явищ переміщення, депресії, тривоги та налагодження зв’язків та інтеграції. У квітні 2024 року до України приїде польська делегація, котра візьме участь у турнірах кожного адаптивного центру при університетах.

ГРАФІК РОБОТИ ЦЕНТРУ

Вівторок
14:00 – 17:00
П’ятниця
13:00 – 16:00

Дякуємо Партнерським Проєктам програми «RITA – Зміни в Регіоні», що дали можливість взяти участь у проєкті, а також змогу, опираючись на міжнародний досвід, розвивати наукові проєкти у нашому Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.

Регламент «Польсько-українського адаптаційного центру» м. Львова

Прокрутити вгору