Привітання колективу ЛДУФК імені Івана Боберського з Днем знань – 1-го Вересня!

Щиросердечні привітання професорсько-викладацькому складу, аспірантам, магістрантам, студентам і їхнім батькам, усім працівникам та випускникам Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського з Днем знань – 1-го Вересня!

Дорогі студенти, шановні викладачі та батьки!

1-е вересня – День знань – особливе свято! Перший календарний день осені зазвичай яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Зазвичай упродовж нього дзвінко звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик здобувати нові знання! Однак цього року традиційних і звичних для нас з Вами святкувань немає. Причина добре нам відома – нині 555-й день, як український народ на чолі з ЗСУ веде героїчну боротьбу з рашистсько-путінськими загарбниками за свободу і незалежність та суверенітет і цілісність своєї держави. Тим не менше, у цей перший календарний день прийдешньої осені, окрім, звісно, якомога швидшої перемоги у війні з орками-варварами із ненависної усьому демократичному світу московії, від усієї душі хочемо Вам побажати успіхів у навчальному процесі та щоб 2023/2024 навчальний рік приніс як можна більше нових знань та позитивних емоцій і приємних вражень!

Гарна та славна традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднала багато поколінь. Без перебільшення, його відзначають усі – від вихованців дитячих садків до людей, які давно вже закінчили середню школу або заклад вищої освіти. Це наше спільне свято, тому що в основі будь-якої справи, будь-якої професії і навіть хобі, завжди лежать знання. Адже саме вони дають людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість домогтися успіху та реалізувати свої здібності.

Педагоги дошкільних освітніх установ, вчителі середніх шкіл, викладачі закладів вищої освіти – це ті люди, які відкривають нам навколишній світ. І саме від їх таланту, відповідальності та професіоналізму залежить дуже і дуже багато чого. Відрадно, що з кожним роком в освітніх установах України впроваджується безліч інноваційних програм, українські школярі і студенти перемагають на міжнародних олімпіадах та успішно виступають на конференціях різного рівня, а їхні наставники постійно підвищують рівень своєї професійної майстерності.

Україна завжди вирізнялася високим інтелектуальним потенціалом своїх громадян, і ми віримо, що усі разом ми збережемо і примножимо його. Коли ж говорити конкретно про наш рідний Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, то слід зазначити, що наразі ми входимо у ТОП-100 усіх вишів України за консолідованим рейтингом, який визначається Міністерством освіти і науки за низкою показників. Входимо ми й до ТОП-5 вишів Львівської області!

Не можна не згадати й успішний виступ наших студентів та випускників на ІІІ Європейських Іграх-2023, що тривали від 21-го червня до 2-го липня нинішнього року на спортивних аренах польського міста Краків. Золоті медалі Валерії Терети, Анастасії Німець, Павла та Юлії Коростильових (остання оформила «золотий дубль») в значній мірі посприяли тому, що на континентальному мультиспортивному форумі Україна в загальнокомандному медальному заліку посіла третє місце!

А на ХХХІ Всесвітній літній Універсіаді-2023 (FISU World University Games – 2023), яку з 28-го липня до 8-го серпня поточного року приймало китайське місто Ченду, представники ЛДУФК імені Івана Боберського у складі студентської збірної України завоювали найбільшу кількість нагород серед закладів вищої освіти нашої країни. Зокрема, два «золота» і «срібло» виборола Христина Погранична, по одному «сріблу» й «бронзі» в активі Марти Борис та Анастасії Пташник.

Тож у цей святковий день ще раз бажаємо усім нам перш за все перемоги над клятим ворогом, а також зберегти дитячу спрагу знань, юнацьку допитливість розуму та зрілість міркувань! Нехай цьогорічний першовересень, незважаючи ні на що, буде сонячним та несе добрий настрій у кожен навчальний заклад, у кожну родину, у душу кожного українця! Зі святом Вас 1-го вересня!

З повагою, Ректорат ЛДУФК

З Днем знань вітаємо щиро.
У силу знань ми вірим!
То ж вчіться на «відмінно»,
Натхненно і невпинно,
З азартом, з позитивом,
У гарнім колективі.

І хай нові знання
Ведуть до визнання.
Хай навчання в радість буде,
Хай наука не забуде
Поміститись в голові,
Щоб вдавалось все тобі!

Загалом, ти добре вчися,
І ніколи не журися
Про оцінки, про свої.
Знай, що головне в житті,
Це освіта і знання,
Вчитель, тренер і рідня!

Вітаємо Вас з Днем знань,
І здійснень зичимо бажань
Хай прийде достаток у Ваш дім,
Кохання та мир будуть в нім!
Хай Бог подарує здоров’я,
А студенти вчаться з любов’ю!

Прокрутити вгору